Zadbaj o bezpieczeństwo przy drodze i kup odzież roboczą odblaskową

Aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo podczas pracy wykonywanych w ruchu drogowym lub z ciężkimi maszynami, ważne jest aby stosować odzież roboczą ostrzegawczą. W zależności od pory roku w jakiej musimy pracować istnieje wiele rodzajów odzieży roboczej odblaskowej i w naszym sklepie ubiorą się Państwo na cały rok.

Na lato najlepszym rozwiązaniem będą kamizelki robocze odblaskowe o luźnym kroju zapewniające pełną swobodę ruchów. W czasie kiedy upał doskwiera nam tak bardzo, że nie jesteśmy w stanie wytrzymać nawet w kamizelce ostrzegawczej , możemy sięgnąć po szelki ostrzegawcze. W naszym sklepie bhp jedną z najczęściej kupowanych kamizelek ostrzegawczych jest KAMIZELKA OSTRZEGAWCZA URGENT Z PASAMI ODBLASKOWYMI (https://www.optimumbhp.pl/KAMIZELKA-OSTRZEGAWCZA-URGENT-Z-PASAMI-ODBLASKOWYMI-ZOLTY-p135356). Wykonana została w 100% z poliestru a jej gramatura wynosi 120g/m2. Zapinana jest na rzep i posiada dwa pasy fluorescencyjne, zapewniające doskonałą widoczność. Spełnia normy EN471. Jeżeli jednak przyszło nam pracować w zimne dni, na ratunek przychodzi nam odzież robocza ocieplana (bluzy, spodnie robocze odblaskowe,  kurtki ostrzegawcze na zimę). Nie możemy również zapomnieć o zwykłym t-shircie odblaskowym lub koszulce polo ostrzegawczej z pasami odblaskowymi, które będą posiadać odblaskowe elementy w różnych kombinacjach. Polecamy BRIXTON FLASH KOSZULKA Z PASAMI ODBLASKOWYMI KAT.II KL.2 (https://www.optimumbhp.pl/BRIXTON-FLASH-KOSZULKA-Z-PASAMI-ODBLASKOWYMI-KAT-II-KL-2-p133063). Wykonany został w 100% z poliestru, mocnej i elastycznej tkaniny ostrzegawczej. Podwójne pasy odblaskowe które zostały wszyte w pionie i poziomie, sygnalizują obecność użytkownika.

Gdzie i kiedy stosować odzież roboczą odblaskową?

Ubranie robocze odblaskowe powinniśmy stosować nie tylko w nocy lub o zmierzchu, ale również w pochmurne i deszczowe dni. W takich sytuacjach przyda nam się odzież odblaskowa przeciwdeszczowa , która nie tylko uchroni nas przed deszczem, ale również podkreśli naszą obecność np przy drodze w warunkach kiedy, widoczność zdaje się znacznie ograniczona. Są branże takie, które wymagają stosowania odzieży roboczej odblaskowej zawsze, nawet w słoneczne dni. Dotyczy to np prac przy budowie dróg  autostrad, pracowników kolei itp. Ważne jest aby ubranie ostrzegawcze, pełniło nie tylko funkcję bezpieczeństwa ale również zapewniało komfort użytkowania. Tkaniny wykorzystywane do szycia tego typu ubrań odprowadzają wilgoć jak również chronią nas przed wiatrem i zimnem. Prócz najpopularniejszych kamizelek ostrzegawczych, na rynku istnieje wiele rodzajów spodni roboczych ostrzegawczych i koszulek w ciekawych kolorach i modnych fasonach. Pamiętajmy że nasze bezpieczeństwo podczas pracy jest najważniejsze dlatego zadbajmy o nie we właściwy sposób. W naszym sklepie bhp oferujemy bogaty asorytement odzieży ostrzegawczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczególnie polecamy Państu odzież odblaskową Portwest. Producent specjlaizuje się w tej specjlaistycznej odziezy ochronnej o oferuje bardzo szeroki wachlarz oferty na odzież ostrzegawczą. Wysoką jakośc oferuje także Snickers Workwear oraz ich odzież odblaskowa. Z tańszych produktów, gdy potrzebna nam jest odzież robocza odblaskowa warto sięgnąć po ubranie odblaskowe Polstar Brixton, CXS Canis, Ardon, Urgent, Resi czy Issa.