ODZIEŻ ROBOCZA ODBLASKOWA - PREZENTACJA OFERTY CXS CANIS - UBRANIA ODBLASKOWE DLA DROGOWCÓW I BUDOWLAŃCÓW

Marka CXS Canis to wiodący producent odzieży roboczej. W swojej bogatej ofercie ma między innymi odzież ostrzegawczą. Ciekawą propozycja na nadchodzące lato są koszulki odblaskowe. 

Nowością w tym sezonie jest koszulka CXS LIVERPOOL dostepna w dwóch fluorescencyjnych kolorach: żółtym oraz pomarańczowym. Koszulka zapewnia doskonałą widoczność dzięki szerokim pasom odblaskowym. 

Drugą propozycją z kategorii odzieży odblaskowej jest koszulka CXS EXETER. Również dostępna w dwóch kolorach ostrzegawczych. Dotakowym atutem w proponowanym modelu są siatkowe wstawki po bokach koszulki co zwieksza komfort pracy. Atrakcyjności dodaja kontrastowe lamówki wokół dekoltu. Koszulka jest lekka I przewiewna doskonała na upalne dni. 

Warto także zwócić uwagę na koszulkę, model DOVER. Koszulka w kroju polo z kontrastowym kołnierzykiem I zapięciem pod szyją. Szerokie pasy odblaskowe na tułowiu gwarantują doskonałą widoczność użytkownika nawet po zmroku.

KAMIZELKI  ROBOCZE ODBLASKOWE

Poza koszulkami w ofercie Canisa znajdują się także kamizelki odblaskowe występujące w kilku wariantach. Dzięki temu każdy może dobrać produkt najbardziej odpowiadni dla siebie. Kamizelki stanowią najbardziej popularny produkt z kategorii odzieży ostrzegawczej.

Model BOLTON to bardzo profesjonalna kamizelka wielozadaniowa. Dzięki licznym kieszeniom i schowkom oraz zawieszcze na radio będzie zadowalająca dla najbardziej wymagajacego klienta. Dodatkowym atutem jest wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny. 

 

Podstawowym, ekonomicznym produktem jest model CXS GUSTAW wystepujący w szerokiej rozmiarówce od rozmiaru S po rozmiar 2XL – 3XL. GUSTAW dostepny w dwóch kolorach cieszy się duzym powodzeniem wśród naszych klientów w sklepie BHP.

 

Ciekawą alternatywą dla kamizelek są szelki ostrzegawcze CROSS. Elastyczne z możliwością regulacju szerokości I długości dzieki czemu można je dopasować do własnej sylwetki. Szelki to świetna propozycja także dla rowerzystów czy pieszych poruszających się blisko drogi w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

 

ZIMOWE KURTKI ODBLASKOWE CANIS CXS

 

Przodującym modelem wśród kurtek roboczych ostrzegawczych jest model CXS LUTON. Ta kurtka 2w1 to świetna całoroczna propozycja dla pracowników dla których bardzo ważne jest zapewnienie widoczności, czyli głównie dla osób pracujących blisko drogi. Kurtka robocza po odpięciu rękawów zmienia się w funkcjonalny bezrękawnik, ponadto posiada regulowany kaptur który można schować w kołnierzu. Krój prosty zapewnia komfort podczas noszenia, a wiele funkcjonalnych kieszeni z pewnością podwyższy komfort pracy. 

Proponujemy także zwrócić uwagę na model kurtek CXS OXFORD wystepujące w dwóch kolorach I nieco różniących się wzorach. Obie wersje posiadają przedłuzony krój co dodatkowo wpływa na utrzymanie ciepła, zapięcie kryte listwą I regulowany kaptur. Dodatkowo model CXS OXFORD 1110 006 200 posiada kurtkę wewnętrzną z odpinanymi rękawami co czyni ją kurtką niemal całoroczną pozwalającą na wykorzystanie kilku kombinacji przy zakupie jednej kurtki.

Podobne rozwiązanie z wewnatrzną kurtką posiada model kurtki ostrzegawczej CXS LONDON. Dwukolorowa kurtka z pasami odblaskowymidoskonale ochroni przed chłodem zapewniając widoczność. 

Godnym uwagi modelem jest także CXS CAMBRIGE. To przedłużana kurtka z krytym zapięciem i z chowanym w kołnierzem.

 

SPODNIE ROBOCZE ODBLASKOWE  CXS CANIS

Uzupełnieniem kurtek roboczych są spodnie w wersji do pasa, spodnie ogrodniczki a także krótkie spodnie robocze na lato. Ze spodni ostrzegawczych do pasa proponujemy model CXS CARDIFF oraz CXS NORWICH. Spodnie CARDIFF maja ocieplenie, więc sprawdzą się w okresie zimowym, Wystepuja w dwóch kolorach pomarańczowym i żółtym. Pasy odblaskowe na nogawkach sprawiaja, że uzytkownik jest doskonale widoczny. NORWICH maja ciemniejszą wstawkę na dużej powierzchni nogawki w miejscu najbardziej narażonym na zabrudzenie. Oba modele posiadają elastyczna gumę w pasie dzięki czemu dopasowują się do sylwetki i nie krępują ruchów. Dzieki licznym kieszeniom, w tym kieszeniom na udzie zyskują na funkcjonalności.

Dla osób preferującym spodnie ogrodniczki Canis proponuje spodnie robocze CXS NORWICH w wersji na szelkach.