Idealne ubranie robocze na lato Snickers Workwear


Praca na świeżym powietrzu, zwłaszcza w bardzo upalne dni może mieć niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie i komfort. W takie dni, jesteśmy zdecydowanie bardziej narażeni na przepocenie się i szkodliwe działanie promieni słonecznych. Z tego względu, ogromne znaczenie ma odpowiedni wybór odzieży roboczej dostosowanej do gorących warunków pogodowych. W trosce o swoich klientów, renomowana marka producent odzieży ochronnej Snickers Workwear, wypuściła na rynek kolekcję odzieży LiteWork, wykorzystując lekkie i szybkoschnące materiały chroniące przed promieniowaniem UV. Ubranie robocze Snickers znajdą Państwo w naszym sklepie bhp.

Co wyróżnia odzież roboczą LiteWork Snickers Workwear

Głównym celem kolekcji odzieży LiteWork Snickers Workwear jest zapewnianie świeżości, bezpieczeństwa i wygody wszystkim tym, którzy wykonują swoją pracę w gorącym i wilgotnym środowisku. To właśnie takie osoby są najbardziej narażone na przegrzanie, dlatego niezbędne jest stosowanie odzieży roboczej, która zapewnić nam może poczucie ochłody i bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Snickers Workwear LiteWork to dopasowane kroje i całe mnóstwo cienkich i lekkich materiałów typu stretch chroniących przed słońcem. W ofercie naszego sklepu bhp znajdziecie Państwo zarówno długie jak i krótkie spodnie robocze Snickers Workwest Lite Work z możliwością odpięcia worków kieszeniowych, lekkie kurtki wiatrówki chroniące przed wyziębiającymi podmuchami, jak również całkowicie rozpinaną odzież warstwy drugiej, która odprowadza wilgoć i zapewnia wentylację. Kolekcja LiteWork Snickers to najlepszy wybór odzieży roboczej do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych, dzięki połączeniu kroju slim fit z lekkimi i odpornymi na czynniki atmosferyczne materiałami. 

Najbardziej popularna odzież robocza LiteWork Snickers na lato:

Najnowsze produkty z kolekcji LiteWork, które kupią Państwo w naszym sklepie bhp to : 

Spodnie Snickers Workwear LiteWork 6208- najlepsze spodnie robocze na lato


Spodnie długie z odpinanymi workami kieszeniowymi 6208 mają wysoki komfort zapewniają szybkoschnące i oddychające materiały, z tyłu zostały umiejscowione rozciągliwe panele z materiału Cordura® zapewniające dużą swobodę ruchów, również chwyty narzędziowe i kieszenie w spodniach Snickers wzmocnione zostały materiałem Cordura®. Kolejną cechą spodni LiteWork Snickers to system KneeGuard optymalnie pozycjonuje nakolanniki, ochrona przed słońcem UPF 50+ która przyda się w pracy podczas słonecznych dni. Ochrona przed słońcem to atut odzieży roboczej na lato marki Snickers Workwear. Spodnie robocze LiteWork 6280 są niezwykle wygodna za sprawą materiału - to czterokierunkowo rozciągliwe spodnie robocze slim-fit, które sprawdzą się nie tylko jako spodnie robocze Snickers na lato ale i na inne pory roku.

Krótkie spodnie robocze na lato Snickers Workwear LiteWork+ 6108

Spodnie Snickers jako krótkie spodnie robocze na lato z odpinanymi workami kieszeniowymi 6108 Snickers Workwear- szorty robocze zapewniające komfortowe poczucie ochłody podczas pracy w gorące dni. Spodnie Snickers 6108 LiteWork są bardzo lekkie i rozciągliwe czterokierunkowo, materiał Cordura® i krój slim fit zapewniają dużą swobodę ruchów, również chwyty narzędziowe i kieszenie wzmocnione zostały materiałem Cordura®,. Kolejnym plusem spodni Snickers jest łatwe odpinanie i przypinanie worków narzędziowych co cenią klienci naszego sklepu bhp.

 

Bluza robocza Snickers Workwear LiteWork 9448 - odzież robocza na lato


Rozpinana bluza Snickers Workwear 9448 drugiej warstwy - ponadprzeciętna elastyczność, komfort i ochrona podczas pracy w cieple charakteryzuje tą odzież roboczą, którą kupią Państwo w naszej internetowej hurtowni bhp. Ubranie Litework Snickers to lekkie ubranie slim-fit, które posiada dwustronny zamek błyskawiczny, wentylacje pod pachami, odblaskowe detale. Odzież robocza LiteWork Snickers to doskonała opcja ubrania bhp na lato gdyż zapewnia ono ochronę przed słońcem UPF 50+.

Kurtka robocza LiteWork SnickersWorkwear 1908 - idealna kurtka robocza na lato


Wiatrówka Snickers LiteWork 1908- lekka i trwała wiatrówka, którą można łatwo przechowywać. Kurtka Snickers posiada kaptur dla dodatkowej ochrony naszej głowy, zapewnia wysoki komfort użytkowania. To kurtka wiatroodporna którą chętnie wybierają klienci naszego sklepu bhp którym zależy na dobrej jakości odzieży roboczej na lato. 

 


Marka Snickers Workwear, już niejednokrotnie udowodniła że komfort i bezpieczeństwo ich klientów jest dla nich najważniejsze. Kolekcja LiteWork jest tego kolejnym przykładem. Dla wszystich, którym zależy na wysokiej jakości produktach, zapewniających komfort i bezpieczeństwo, polecamy niezawodną i cenioną na rynku markę Snickers Workwear, której asortyment dostępny jest w naszym sklepie bhp. Zapraszamy !