Odzież  budowlana - odzież robocza letnia

 

Wielu właścicieli firm budowlanych czy remontowych zastanawia się jaka odzież robocza jest najbardziej odpowiednia do pracy w okresie letnim. Okres wiosenny to nowy sezon w branży BHP i większość firm w tym okresie przygląda się ofercie letniej ofercie producentów odzieży ochronnej. Sprawdzają, porównują i starają się wybrać ubrania spośród niezliczonej liczby dostępnych modeli.  Czym kierować się przy wyborze odzieży? Czy stawiać na znane i cenione marki czy zdecydować się na najtańsze modele? Sprawdźmy co mamy dostępne na rynku.

 

Wygodne czy tanie ubrania robocze? Co wybrać?

 

W zależności od profilu klienta oczekiwania odnośnie zakupu będą zupełnie inne. Firmy budowlane zaopatrujące swoich pracowników często skupiają się w dużej mierze na ekonomicznym wskaźniku, i tutaj priorytetem jest cena. Inni klienci, często z zagranicznym kapitałem, lub też firmy prestiżowe, wykonujące usługi dla renomowanych klientów, stawiają na rozpoznawalność marki, zadowolenie pracowników oraz wygląd. Dla tego profilu klienta nie zawsze cena gra główne skrzypce. Istotne są  takie czynniki jak wygląd, wygoda i trwałość odzieży roboczej. Tanie ubrania robocze mają inny skład, i krój który wpływa na trwałość odzieży oraz na komfort.  Ubrania ochronne droższe, lepszych producentów są bardziej trwał, wygodne. Jest to w wielu przypadkach lepsze rozwiązanie, ale stawiając sobie pytanie jaki rodzaj odzieży roboczej  wybrać należy się zastanowić nad tym jakim dysponujemy budżetem, czy posiadamy stały zespół pracowników? Być może nasi pracownicy często rotują? Zatem w zależności od oczekiwań klienta nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Zarówno tania jak i droga odzież robocza może być dobrym wyborem.

 

Tania odzież robocza - czy warto w nią inwestować?

 

Ubrania robocze w niskich cenach to produkty na które decydują się klienci z branży budownictwa, firm remontowych, czy też agencji pracy, głównie w dwóch sytuacjach. Po pierwsze wówczas, gdy w danej branży występuje duża rotacja pracowników. Branża budownictwa z pewnością należy do takiej i boryka się z tym problemem. Obecnie czy w budownictwie czy produkcji, problem ze znalezieniem stałych pracowników jest bardzo poważny. Nasi klienci bardzo często mają problem aby pogodzić swoją ofertę z oczekiwaniam pracowników. Pracownicy bardzo często zmieniają pracę, rezygnują z niej po kilku dniach. Nie dziwi zatem fakt, iż w takiej sytuacji pracodawcy nie inwestują w pracowników nawet gdy mają na ten cel przygotowane zaplecze finansowe. Bo jak ubrać pracownika za 500 zł czy 1000 zł, mając ryzyko, że odejdzie na drugi dzień? Ten czynnik sprawia, iż tacy pracodawcy nie generują swoich kosztów i wybierają tańsze rozwiązania, wybierając odzież roboczą w niewygórowanych cenach.

Innym aspektem wpływającym na wybór odzieży ochronnej z niższej półki cenowej, są ograniczenia budżetowe. Jeśli firma nie planuje przeznaczyć na wyposażenie pracowników określonych środków, ma problemy z płynnością finansową, wówczas szukając oszczędności poszukuje ubrań roboczych bardziej przystępnych cenowo.

 

Odzież robocza REIS, Polstar, Procera, czy inni - Którego producenta odzieży roboczej wybrać?

 

Na rynku bhp mamy do czynienia z wieloma producentami odzieży roboczej oferującej ekonomiczne ubrania budowlane. Nie da się jednoznacznie wskazać, które ubrania są w tej kategorii najlepsze. Możemy jednak zaprezentować po krótce najciekawsze i najbardziej popularne modele.

 

Odzież robocza REIS

 

Ubrania robocze marki REIS szturmem podbiły rynek produkcyjny oraz budownictwo. Odzież tej marki potrafi być dostępna w naprawdę niskich cenach. Producent w wersji ekonomicznej oferuje linię odzieży roboczej YES ( tą akurat bardziej proponujemy do branży produkcyjnej na hale), linię odzieży MASTER, MULTIMASTER, FORECO. Odzież robocza ta jest bardzo znana i ceniona na rynku. Obie linie Master sprawdzą się świetnie w produkcji, natomiast odzież robocza FORECO jest stworzona do pracy w branży budownictwa. Ubranie  FORECO wykonano z mocnej tkaniny, odpornej na zbrudzenia niż bawełna. Dodatkowe wzmocnienia na kolanach są ważnym elementem przy pracach budowlanych czy remontach. Wszystkie te modele ubrań budowlanych wymienionych powyżej znajdą Państwo w naszym sklepie bhp.

 

Odzież robocza Polstar

 

Jako dystrybutor odzieży roboczej Polstar, możemy świadomie polecić ubrania tego producenta. Tutaj czołowym i flagowym produktem jest niewątpliwie Ubranie robocze Brixton Classic. To ubranie sprawdza się i w budownictwie i na halach produkcyjnych, gdzie osobiście je rekomendujemy. Do branży w budownictwie polecamy ubranie robocze Brixton Practical oraz ubranie robocze Brixton Spark. Odzież Brixton Practical posiada wzmocnienia  z tkaniny Oxford na kolanach,  co docenią pracownicy wykonujący swoje obowiązki w terenie np. na budowie czy przy wykopach. Gramatura 290 jest wytrzymała a zarazem przewiewna. Spodnie robocze do pasa, mogą występować w wersji z odpinanymi nogawkami - jest to zatem doskonałe ubranie letnie, gdyż spodnie są 2w1 .

Ubrane Brixton Spark wykonano z bawełny zatem idealnie sprawdza się w pracy podczas lata. Bawełna ma właściwości oddychające a to jest bardzo istotne przy pracy w wysokich temperaturach. To ubranie jest także doskonałym przykładem ubrania budowlanego, które jest cenione przez naszych klientów, zwłaszcza w pracy gdzie nie są wymagane wzmocnienia na kolanach. Te i inne linie odzieży roboczej Polstar kupią Państwo w naszej hurtowni bhp on-line

 

Odzież robocza Procera

 

Ubrania robocze Procera to nowość w naszej ofercie a już została pozytywnie przyjęta przez naszych klientów. Marka proponuje odzież roboczą Proffi polskiej produkcji. W tym przypadku odzież jest bardzo przystępna cenowo przy zachowaniu polskiej jakości. Ubranie robocze sprawdza się zarówno w budownictwie w okresie letnim jak i przy pracy na produkcji w ciągu całego roku. Ubranie występuje w 3 kolorach, zatem każdy znajdzie odpowiedni wariant. Zachęcamy do poznania oferty ubrania roboczego Proffi w naszym sklepie bhp.

 

Odzież robocza Urgent, Art. Mas.

 

Producenci taniej odzieży roboczej z taniej półki cenowej to z pewnością Urgent i Art.Mas. Obie firmy oferują tanie komplety ubrań roboczych budowlanych, które z powodzeniem można wykorzystać w pracy w okresie letnim. Firmy te oferują różnorodną gramaturę  oraz kolorystykę odzieży. Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 

Odzież robocza dobrej jakości - czy to się opłaca?

 

Ubrania robocze dobrej jakości to jednak produkt w który warto zainwestować. Oczywiście wówczas gdy: mamy na to środki finansowe oraz wtedy gdy nasza kadra pracownicza jest stała. Z lepszych gatunkowo modeli będą zadowoleni pracownicy, dla których komfort jest niezwykle istotny. Do pracy w cieple i upale ważny jest skład materiału, jego gramatura, jakość tkaniny oraz krój. Dobrze, aby ubranie miało w większości bawełnę ułatwiającą cyrkulację powietrza. Dodatkowo komfort pracy zwiększają właściwości rozciągające materiału. Zastosowanie stretchu / elastanu w odzieży roboczej jest sporym atutem. Polecamy spodnie z domieszką stretchu do prac na budowie i przy remontach, gdzie wymagana jest szczególna ruchliwość i swoboda ruchu. Tutaj w szczególności polecamy odzież roboczą Portwest, odzież roboczą Issa, odzież roboczą Canis CXS oraz nowy model odzieży roboczej Polstar, linię Diamant Seven Kings. Warto też rozważyć zakup ubrania roboczego Ardon np serię Vision, która  posiada bardzo atrakcyjny wygląd, dużą przewiewność a przy tym solidną gramaturę. Z czystym sumieniem polecamy także Państwu odzież roboczą Snickers. W tym przypadku mamy styczność z ubraniami roboczymi o bardzo wysokiej jakości, dużej wytrzymałości. Klienci, dla których ważne jest aby ubranie było mocne, trwałe, oddychające wygodne i ładne koniecznie powinny zapoznać się z ofertą tej marki w naszym sklepie bhp. Zakup niedrogiej odzieży jest też wskazaniem, gdy prace są niezwykle brudne i niszczące odzież.

 

Krótkie spodnie robocze - idealne spodnie robocze letnie do budownictwa?

 

Jeśli tylko praca i brak zagrożeń pozwala na zakup krótkich spodni roboczych, wydaje się to być rozwiązaniem idealnym. Gdy pracownik może mieć do pracy długie jak i krótkie spodnie robocze, jest przygotowany na wszelkie warunki pogodowe jakie występują w lecie. No może jeszcze spodnie przeciwdeszczowe dopełniły by całości, jednak i bez nich taki zestaw zadowoliłby nie jednego pracownika. Krótkie spodnie robocze mają najważniejszy atut: ich długość pozwala na przepływ powietrza, zapobiegając przegrzaniu się i poceniu. Spodnie te, o ile mają wygodny krój nie krępują ruchów. Ten model spodni roboczych jest bardzo atrakcyjną propozycją dla klientów z branży budownictwa w sezonie letnim. W połączeniu z t-shirtem czy bluzą roboczą na chłodniejsze dni stanowi dokonały zestaw odzieży roboczej budowlanej.

 

Jakie krótkie spodnie robocze wybrać?  Kupujemy shorty robocze budowlane.

 

Kierując się wyborem spodni roboczych letnich należy się kierować budżetem czy też jakością. Z tanich modeli krótkich spodni polecamy spodnie Yes, spodnie Pro-Master Pro-T, Spodnie robocze Polstar z linii Spark ze 100% bawełny także sa odpowiednie do pracy w lato. Bawełna jest oddychająca zatem idelanie psrawdzis ię w upane dni. Spodnie budiwlane Polstar Spark to zdecydowanie strzał w dziesiątkę!. Z niedrogich spodnie polecamy spodnie które uwielbiają klienci naszej hurtowni bhp, mianowicie krótkie spodnie robocze Formen marki LH Leber&Hollman oraz spodnie robocze Brixton practical w wersji krótkich spodni.
Z lepszych modeli spodnie roboczych warto wypróbować elastyczne i rozciągliwe spodnie Issa Stretch. Sprawdza się jako spodnie budowlane, spodnie monterskie. Polecamy je kierowcom, magazynierom, serwisantom i wszytskim osbom które są aktywne w pracy.
Innym modelem godnym polecenia sa spodnie robocze Ardon np. spodnie Vision, typowo monterskie spodnie do pracy z dużą iloscią kieszeni, wykonane z mocnego materiału. Spodnie letnie typu shorty R8ED+ to wyższa jakośc oraz komfort pracy dla osób szukających odzieży roboczej z górnej półki. A klientom szukających bardziej przewiewnych krótkich spodni roboczych polecamy spodnie Summer Ardon.
Polecamy Państwu też krótkie spodnie robocze Snickers. Rekomendujemy to ubranie robocze klientom którzy posiadają większe środki przeznaczone na ten zakup lub gdy ilośc pracowników nie jest bardzo duża. Należy mieć też na względzie, że czasem droższy zakup może być bardziej ekonomiczny, biorąc pod uwagę, że tanie ubranie robocze może być szybko zużyte i droższy zakup „przeżyje” kilka tańszych modeli.
KAzdy z powyższych modeli spodni roboczych bardzo dobrze sprzedaje się w naszym sklepie bhp i trudno tu wybrać faworyta. W zalezności od oczekiwań, inny model będzie idealny.

 

ODZIEŻ ROBOCZA BUDOWLANA - PODSUMOWANIE

 

Nie ma zatem jednoznacznej odpowiedzi na to, jakie spodnie robocze czy ubranie budowlane, jest idealne do pracy. Dla każdego klienta inny model będzie tym najwłaściwszym. Mamy nadzieję, że oferta odzieży budowlanej jaką prezentujemy w naszym sklepie bhp on-line jest na tyle trakcyjna, ze znajdą Państwo swój typ odzieży. W razie problemów, zachęcamy do składania zapytań drogą mailową i kontakt z naszym działem handlowym.

 

Pozdrawiamy!

 

Niniejszy tekst jest własnością Optimum BHP. Zabraniamy kopiowania jego treści.