Niełatwo jest posprzątać mieszkanie, szczególnie to mniejsze. Problemy z miejscem podłączenia odkurzacza, plączący się między meblami kabel, zakurzone listwy i zakamarki, a do tego wszędzie pełno sierści ulubionego pupila. Do tego dywan – od czasu do czasu trzeba oddać do pralni. Czy jest sposób, żeby ułatwić sobie życie?

Skuteczne sprzątania mieszkania

Oczywiście, to odkurzacz pionowy BISSELL, który pomimo kompaktowych rozmiarów posiada wszystkie niezbędne funkcje. Poza tym jest bezprzewodowy – koniec z wyplątywaniem kabla spod stołu. Wystarczy 4 godziny ładowania i przez 30 minut można dotrzeć z odkurzaczem we wszystkie zakamarki. Zakup odkurzacza pionowego BISSELL to spory wydatek, ale szybko się zamortyzuje. Oszczędzimy na praniu dywanów, uratujemy szybko podłogę po wypadkach typu rozlanie płynu czy katastrofa z pełnym talerzem. Nie będziemy potrzebować mopów, szczotek do dywanów usuwających sierść i innych gadżetów, które nie tylko kosztują ale i zajmują cenną przestrzeń w mieszkaniu.

Niezawodny odkurzacz pionowy od BISSELL

Wszystkie odkurzacze BISSELL są bardzo wygodne w użyciu. Na specjalną uwagę zasługuje model BISSELL CrossWave Cordless MAX, który łączy w sobie wszystkie użyteczne funkcje najbardziej uniwersalnego odkurzacza. Można go zamówić w firmowym sklepie internetowym sklep.bissell.pl. Na stronie oprócz samych odkurzaczy można znaleźć komplet akcesoriów takich jak: filtry, szczotki, nakładki, płyny do mycia różnych powierzchni, a także krążki zapachowe pozostawiające miły zapach w posprzątanym pomieszczeniu. Internetowy sklep sklep.bissell.pl zapewnia gwarancję, a także serwis pogwarancyjny dla swoich klientów. Przy wyborze odkurzacza zawsze można liczyć na fachową poradę.

Dodatkowe funkcje odkurzacza pionowego

Najbardziej zaawansowanym technicznie model, czyli BISSELL CrossWave Cordless MAX oprócz tradycyjnego odkurzania posiada funkcję mycia różnego rodzaju powierzchni. Zmywa za pomocą specjalnych płynów zarówno podłogi i panele, kafelki, terakote i wykładziny dywanowe. Posiada oddzielne zbiorniki na czystą i brudną wodę, a także funkcję suszenia. Doskonale poradzi sobie nawet z najmocniejszymi zabrudzeniami płynem czy jedzeniem. Odkurzacz pionowy BISSELL skutecznie usunie zwierzęcą sierść. Świetnie czyści wszelkiego rodzaju zakamarki, kąty i listwy przy pomocy specjalnych końcówek. Jest lekki, niewielki i bezprzewodowy. Każdy kto posprząta mieszkanie za pomocą BISSELL CrossWave Cordless MAX nie będzie w stanie wyobrazić sobie powrotu do sprzątania starym sprzętem. Odkurzacz pionowy BISSELL zmienia żmudne porządki w lekka i przyjemną czynność.