Buty robocze Portwest - obuwie robocze męskie i damskie

Chcesz kupić solidne buty robocze do pracy a nie chcesz przy tym przepłacić? Wybierz obuwie robocze Portwest. Producent oferuje buty robocze męskie i damskie doskonałej jakości do każdej branży. Nasza hurtownia bhp prezentuje ofertę produktów Portwest i zachęca do zakupu.

 

Buty robocze Portwest na budowę - jakość i wytrzymałość

Wiele klientów odwiedzających nasz sklep bhp poszukuje butów roboczych wysokich typu trzewiki robocze. Są to zazwyczaj klienci oszukujący butów budowlanych. Portwest oferuje szeroki wybór obuwia ochronnego w tej kategorii. Trzewiki robocze Portwest dostaniemy w kilku kategoriach ochronnych. Najbardziej postawowe to buty robocze z podnoskiem ochronnym, jednak na budowę polecamy szczególnie buty robocze S1P z podnoskiem i wkładką antyprzebiciową. Takie obuwie robocze chroni palce i stopę zapewniając dobrą ochronę podczas pracy na budowie. Najlepszym wyborem są jednak w ocenie naszych ekspertów buty robocze S3. Portwest proponuje trzewiki ochronne które oprócz podnoska ochronnego i wkładki antyprzebiciowej są taże odporne na przesiąkanie wody. Buty robocze Portwest to oferta obuwia robocze skórzanego oraz  o mieszanej konstrukcji czyli połączenia skóry i materiałów, zapewniających lepszą wentylację i oddychalność. W ofercie znajdziemy też buty robocze spawalnicze. Obuwie robocze Portwest dla spawacza to niezawodna ochrona i jakość jaka jest bardzo ceniona przez naszych klientów. Także pod względem wzornictwa buty Portwest są zróżnicowane. Od prostych i tanich modeli po modne i bardziej wymyślne buty robocze. W tej kategorii znajdziemy głównie buty robocze męskie jednak wiele modeli należy także do kategorii butów roboczych damskich, gdyż Portwest zawsze dba o rozwój oferty także dla Pań. Wszystkie modele  obuwia bhp znajdziecie Państwo w naszej internetowej hurtowni i sklepie bhp.

 

Buty robocze Portwest do pracy na magazynie i halach produkcyjnych

Na wielu halach magazynowych znajdziemy zadowolonych klientów, którzy użytkują buty robocze Portwest. Nasz sklep bhp prezentuje tu dwa główne produkty. Pierwszy z nich to sandały robocze. Portwest ma w ofercie proste i wytrzymałe modele  sandałów bhp skórzanych. Sa to bardzo wytrzymałe buty robocze męskie i damskie, które są oddychające. Dostępne są także białe sandały robocze do branży spożywczej czy też sandały robocze ESD antyelektrostatyczne.

Drugim produktem rekomendowanym do pracy na halach produkcyjnych  czy magazynach ale także podczas wiosny i lata na dworze to półbuty robocze. Portwest w tej kategorii posiada ofertę która na pewno przypadnie Państwu do gustu, jeśli odwiedzicie ten dział w naszym sklepie bhp. Proponujemy sportowe buty Portwest skórzane lub też z oddychającej siateczki czy też z mieszanej konstrukcji.  Buty robocze Portwest typu trampki czy adidasy robocze są bardzo chętnie kupowane przez klientów naszej hurtowni bhp. Podobnie jak w przypadku trzewików tak i w półbutach, Portwest stworzył kolekcję butów roboczych męskich i damskich.  Są to także buty robocze białe czy buty ESD.

 

Obuwie robocze z podnoskiem kompozytowym i metalowym - Oferta butów Portwest

Buty robocze Portwest to także wiele modeli obuwia roboczego z podnoskiem kompozytowym. Na rynku i tym samym w naszej hurtowni bhp, dominują buty ze stalowym podnoskiem. W ofercie produktów Portwest, duża część obuwia roboczego to także buty robocze z podnoskiem kompozytowym. Jest on lżejszy od metalowego. Dodatkowym plusem butów Portwest z tym podnoskiem to fakt, iż kompozyt nie nagrzewa się tak bardzo latem a zimą nie chłodzi tak palców jak podnosek metalowy.