NAJLEPSZE OBUWIE ROBOCZE NA LATO -  TOP 5 NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCYH SIĘ MODELI W NASZYM SKLEPIE BHP

 

Jako jedna z największych hurtowni bhp oferujemy niezwykle szeroki wybór obuwia roboczego dla każdego klienta. Czy to dla pracowników budowlanych, osób pracujących na hali produkcyjnej czy w przemyśle spożywczym. Jednak jakie modele sprzedają się najlepiej teraz, w okresie letnim? Sprawdźmy jakie modele obuwia najchętniej kupują nasi klienci.

 

5. Trzewiki robocze OXFORD S3 VM Footwear - trzewiki budowlane  z kompozytem

Trochę zaskakująca pozycja jak na okres letni, jednak odnotowaliśmy spory wzrost sprzedaży tego modelu obuwia bhp.  Jest to trzewik roboczy kategorii S3. Posiada kompozytowy podnosek ochronny oraz wkładkę chroniącą stopę przed przebiciem także wykonaną z kompozytu. Dzięki temu obuwie jest dużo lżejsze. Buty Oxford nie posiadają w sobie elementów metalowych, są wygodne, wykonane z bardzo wytrzymałej skóry. Doskonałe do budownictwa, prac ziemnych, wykopów, pracy przy torach, dla leśników. Polecamy ten model obuwia roboczego także w okresie jesiennym oraz wiosennym. Buty S3 są odporne na przesiąkanie wody więc można w nich pracować także przy opadach.

TRZEWIKI ROBOCZE S3 OXFORD FM FOOTWEAR METAL FREE

4. Sandały robocze Urgent 310 S1 oraz 311 S1

Na tym samym miejscu uplasowały się buty marki Urgent. Nie sposób tu wyłonić faworyta, gdyż różnice są minimalne. Sandały Urgent 310 S1 oraz 310 S1 to bliźniacze modele ze stalowym podnoskiem ochronnym. Posiadają sporą przestrzeń gwarantującą przepływ powietrza  w bucie zapobiegając poceniu. Sandały są w kolorystyce żółto czarnej lub szaro czarnej.  Sandały Urgent  doskonale sprawdzają się jako sandały całoroczne na halach produkcyjnych i magazynach ale w okresie letnim są kupowane przez firmy transportowe, porządkowe, budowlane do lżejszych prac na dworze.

SANDAŁY ROBOCZE 310 S1 URGENT ODDYCHAJĄCE
SANDAŁY ROBOCZE URGENT 311 S1

3.Trzewiki robocze Monte S1P z podnoskiem kompozytowym.

Kolejną pozycją cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem są trzewiki budowlane Monte Procera. DLaczego? Są to lekkie buty robocze z podnoskiem kompozytowym. Wkładka antyprzebiciowa zabezpiecza stopę przed przebiciem na budowie, w lesie czy na torach. Wstawki z materiału pozwalają lepiej stopie oddychać. Buty Procera to dobra inwestycja. Do tego atutem tego obuwia jest niska cena jak na but roboczy tej klasy. Podpisujemy się pod wyborem naszych klientów i polecamy  trzewiki Monte S1P w naszym sklepie bhp także w okresie jesiennym.

 

 

2. Półbuty robocze Amazo S1 REIS - lekkie półbuty BRAMAZO

Na przedostatnim miejscu  znalazły się półbuty robocze REIS. Model Amazo klasy ochrony S1 to lekkie oraz wygodne półbuty całoroczne doskonałe do pracy w zamkniętych pomieszczeniach a także w lato na dworze. Buty wykonane są z tkaniny oraz specjalnej siateczki. Ich niska cena, wysyłka w 24 oraz modny wygląd sprawiły, że ich sprzedaż zaskoczyła. Warto zwrócić uwagę na ten model, kiedy szuka się butów roboczych na lato, obuwia do pracy na halach produkcyjnych, dla magazynierów, kierowców.  To świetny model marki REIS, który bardzo polecamy. Plusem jest także brak zgłaszanych reklamacji, co jest istotne dla wielu naszych klientów. Obuwie Amazo to strzał w 10-kę!

PÓŁBUTY ROBOCZE BRAMAZO S1 SRC AMAZO

1. Obuwie robocze YES REIS - półbuty, trzewiki, sandały - tanie buty robocze

Na pierwszym miejscu znalazły się także buty REIS. Tym razem nie jest to jeden model a  cała linia obuwia YES. Sprzedaż każdego modelu i wariantu tego obuwia jest tak wysoka, że musielibyśmy stworzyć oddzielny ranking dla butów YES. CO takiego jest w tych butach, że cieszą się takim zainteresowaniem w naszym sklepie bhp? Po pierwsze cena. Nie ma co ukrywać, buty Yes są tanie i raczej nie spełnią oczekiwań bardziej wymagających klientów, którzy wcześniej byli zadowoleni z obuwia Issa, Portwest czy VM Footwear. Natomiast nie jest to też obuwie tragiczne, w którym nie da się pracować. Wręcz przeciwnie. Czy to trzewik, sandały, czy półbuty ich jakość jest na bardzo bardzo przyzwoitym poziomie. Można ją ją porównać z pewnością do niektórych modeli obuwia o nieco wyższej klasie cenowej jak niektóre modele butów Ardon czy CXS Canis. Obuwie Yes jest zatem tanie ale solidnie wykonane. W zależności od modelu występuje w kilku wersjach ochronnych, co jest ich kolejnym atutem. Można je kupić w wersji S1, SB, S1P, S3 czy OB, zależnie od modelu. Do tego rozmiarówka obuwia YES jest damska i męska co jest niezwykle istotne dla firm zatrudniających kobiety i mężczyzny. Zatem buty REIS są uniwersalne, dostępne w wielu wariantach, kategoriach i damskiej oraz męskiej opcji. Przy niskiej cenie mogą sobie na nie pozwolić firmy budowlane, zakłady produkcyjne, firmy sprzątające, agencje pracy, kierowcy i inni.

PÓŁBUTY ROBOCZE YES SB BRYES-P-SB ZE STALOWYM PODNOSKIEM ZE SKÓRY BYDLĘCEJ
SANDAŁY ROBOCZE BUTY BEZPIECZNE BRYES-S-SB
TRZEWIKI ROBOCZE BRYES-T-OB T BEZ PODNOSKA WYKONANE ZE SKÓRY BYDLĘCEJ