Lubisz przebywać w dopracowanych stylistycznie wnętrzach? Zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednio wybrane oświetlenie? Nie tylko kreuje ono przestrzeń, ale także ma wpływ na samopoczucie. Bez względu na to, czy chodzi o twoje miejsce pracy, czy mieszkanie, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie. FLOS to marka, która jest doskonale znana architektom, projektantom i wymagającym klientom. Lampa FLOS niewątpliwie jest jedną z najbardziej pożądanych na rynku i najchętniej kupowaną przez osoby prywatne i firmy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat, koniecznie z nami pozostać.

Do jakich pomieszczeń pasuje oświetlenie FLOS?

Zaprojektowane w stylu industrialnym oświetlenie FLOS na pewno przypadnie do gustu osobom, które lubią wnętrza dekorowane betonem architektonicznym, szkłem i stalą. Proste metalowe elementy i ciepła lub zimna barwa światła to to, co wyróżnia tę markę. Na szczególną uwagę zasługują innowacje FLOS, czyli zupełnie nowe produkty, które dopiero mają swoją premierę na rynku. Są one chętnie wykorzystywane do projektowania wnętrz użytkowych, takich jak salony obsługi klienta czy pracownie projektowe. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że FLOS to włoska marka oświetleniowa, znana na całym świecie i ceniona po pierwsze za jakość wykonania i idąca w parze niezawodność, a po drugie za niepowtarzalny i niespotykany w żadnej innej firmie styl.

Jaka barwa światła jest odpowiednia dla domu i biura?

Ilość źródeł światła w dużej mierze zależy od tego, z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia. W przypadku pomieszczeń przeznaczonych do pracy, jak biura, pracownie czy sale obsługi klienta, ilość źródeł światła powinna być większa i dzielić się na oświetlenie podstawowe i indywidualne, z możliwością regulacji przez każdego pracownika. Jeśli chodzi o barwę światła, to do pomieszczeń mieszkalnych najlepszym wyborem jest ciepła, natomiast do biura można stosować zimną barwę, która pozytywnie wpływa na wydajność naszej pracy.

Najnowsze innowacje FLOS znajdziesz u nas

Średnio 2 razy w roku firma FLOS prezentuje swoje rynkowe nowości i innowacje technologiczne. Dotychczas produkowane lampy w większości wykonane są z metalu i stali, ale znajdujemy w nich również wysokogatunkowe tworzywo sztuczne. Jeśli chodzi o sam kolor obudowy, najczęściej jest to kolor czarny, z dodatkami srebrnymi lub białymi. Pod względem źródła światła, nie będzie zaskoczeniem że kupując niemal każdą lampę, wewnątrz znajdują się diody LED.