KURTKA ROBOCZA ZIMOWA - JAKĄ KURTKĘ OCIEPLANĄ DO PRACY WYBRAĆ? PREZENTACJA MARKI REIS

 

W ofercie naszego sklepu bhp znajduje się bardzo dużo kurtek zimowych bhp. Zainteresowanie w okół  nich wzrasta w okolicy września i października, kiedy to firmy budowlane, transportowe czy usługowe zaczynają przygotowania do wymiany odzieży roboczej ocieplanej. Oferta ubrań bhp jest bardzo szeroka i trudno wybrać najlepsze modele. W naszej hurtowni bhp oferujemy kurtki ocieplane Portwest,  kurtki ocieplane Polstar, kurtki ocieplane Urgent, kurtki ocieplane Issa Industrial Starter oraz bardzo dobre jakościowo kurtki ocieplane CXS Canis oraz Ardon, które bardzo przypadły do gustu klientom naszego sklepu bhp. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się także kurtki zimowe Lh Leber&Hollman oraz kurtki marki REIS i te chcieliśmy po krótce zaprezentować.

 

Kurtki robocze ocieplane Reis można pogrupować na pewne kategorie, pod względem ich właściwości oraz fasonu. Postanowiliśmy podzielić kurtki  na klasyczne kurtki robocze budowlane, kurtki ocieplane wodoodporne, kurtki robocze ocieplane o miejskim fasonie , kurtki ocieplane odblaskowe oraz damskie kurtki robocze ocieplane.

 

KLASYCZNA KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA

Wśród propozycji zimowych kurtek do pracy można wydzielić kilka kategorii. Klasyczne kurtki ocieplane, kurtki wodoodporne zimowe, kurtki ocieplane odblaskowe,  damskie kurtki ocieplane oraz klasyczne kurtki robocze, od których chcielibyśmy zacząć.

 

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA WIN MASTER KMO-LONG I KMO-PLUS

Jednym z bardziej podstawowych modeli kurtki roboczej ocieplanej jest kurtka Master, która występuje w normalnej i przedłużanej wersji. Kurtka zimowa Master występuje w 3 kolorach: szarym, niebieskim i zielonym. Są to najbardziej popularne modele odzieży roboczej budowlanej. Kurtka ocieplana marki Reis chroni przed wiatrem i chłodem. Wykonana jest z mieszanki poliestru i bawełny. Do kompletu można dokupić sobie w naszym sklepie bhp spodnie robocze ocieplane ogrodniczku. Kurtkę budowlaną ocieplaną polecamy do prac w okresie zimowym.

kmh-long kurtka robocza ocieplana master

KURTKA OCIEPLANA TYPU TAIGA BTOGZ

Prosta i klasyczna kurtka robocza ocieplana wykonana z poliestru i bawełny. Kurtka zimowa chroni przed chłodem i zimnem. Nie posiada wysokich parametrów ochrony przed przemoczeniem, zatem lepiej sprawdzi się w pracy w halach produkcyjnych, magazynach, pracy na dworze w pogodne lecz chłodne dni. Jest to także często kupowana kurtka jako kurtka budowlana zimowa.Do kompletu polecamy Spodnie ocieplane Taiga, kombinezon roboczy ocieplany Taiga oraz spodnie robocze ogrodniczki na zimę. Każdy z elementów odzieży roboczej jest dostępny w sprzedaży w naszym sklepie bhp.

TAIGA RESI KURTKA ROBOCZA OCIEPLNA

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA CZAPLA REIS - KURTKA 2W1 Z ODPINANYMI RĘKAWAMI

Tania kurtka ocieplana z odpinanymi rękawami w kilku wersjach kolorystycznych. To właśnie cechy charakterystyczne kurtki roboczej ocieplanej Czapla. Kurtka ta to model 2w1, który sprawdza si w logistyce, spedycji, transporcie, na magazynach, halach produkcyjnych, w przemyśle samochodowym, w rolnictwie, ogrodnictwie w produkcji i w wielu innych branżach. W sezonie 2019/2020 polecamy także drugą, nowszą wersję kurtki budowlanej zimowej: kurtkę ocieplaną Czapla2 w nowej stylistyce i w wersjach kolorystycznych. Bezzmiennie, kurtka ma odpinane rękawy więc można ją nosić jako kurtkę roboczą ocieplaną lub jako kamizelkę ocieplaną.

CZAPLA REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA 2W1

KURTKA OCIEPLANA ICEBERG 4W1 DLA OCHRONY

Bardzo atrakcyjna, modna i funkcjonalna kurtka ocieplana 4w1. Ciepła, wygodna z odpinaną podpinką i rękawami. SPrawdza się jako kurtka dla ochrony ale także dla kierowców, magazynierów. Kupowana jest do prac remontowych, magazynowych, budowlanych. Warto poznac bliżej te model w naszym sklepie bhp. Warto też zaznaczyć. że kurtka ocieplana Iceberg występuje aż w 5 kolorach co świadczy o jej popularności.

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA ICEBERG REIS 4W1

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA WODOODPORNA 

 

KURTKA OCIEPLANA ALASKA REIS

W naszym sklepie doskonale sprzedająca się kurtka robocza budowlana to kurtka Alaska. Powodem dużego zainteresowania tym modelem jest niewątpliwie bardzo niska i dobra cena oraz dobra jakość. Kurtka nie jest typowa kurtką wodoodporną, jednak jest wykonana z poliestru typu pongee, który zapewnia, że podczas opadów śniegu czy deszczu materiał szybko nie przemaka. Kurtka posiada choany kaptur,, troczki ściągające, zapięcie na zamek oraz napy, rękawy zapinane na rzepy oraz praktyczną kieszeń na górze zapinaną na zamek. Kurtka robocza Alaska występuje w 3 kolorach: czarnym oliwkowym i granatowym. Każdy z wariantów kolorystycznych doskonale się sprzedawał w naszym sklepie bhp.

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA ALASKA REIS

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA BUDOWLANA WIN-BLUE Z TAKNINY TYPU RIP-STOP

Na budowie czy pracach ziemnych sprawdzają się bardzo dobrze kurtki ocieplane wodoodporne. Kurtka Win-Blue jest przykładem bardzo popularnej kurtki roboczej budowlanej, która została wykonana z tkaniny typu rip-stop.  Poliester na PCV zapewnia lepsze właściwości wodoodporne kurtki. Kaptur chowany chroni przed wiatrem i deszczem czy śniegiem. CIepłe wypełnienie zapewnia ochronę przed chłodem i mrozem co ma znaczenie przy pracy na dworze w chłodne zimowe dni. Zdecydowanie to bardzo dobra kurtka robocza ocieplana, która jest sprawdzona przez klientów naszej hurtowni bhp. Kurtka Win-Blue ma także bardzo duży atut, jest tania co dodatkowo spotyka się z dużym zadowoleniem  firm.

KURTKA ROBOCZA OCIELANA WIN-BLUE RESI WODOODPORNA

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA BUDOWLANA WIN-BLUBER REIS OXFORD

Klienci szukający solidnej i wytrzymałej kurtki roboczej ocieplanej o właściwościach wodoodpornych chętnie zaopatrują swoich pracowników w kurtkę Win-Bluber REIS. Kurtka  robocza zimowa jest ciepła i zapewnia dobrą ochronę przed mrozem. Chroni także przed wiatrem, zimnem oraz opadami czy to deszczy czy to śniegu. Nie straszne jej ciężkie warunki atmosferyczne. Kurtka posiada praktyczny kaptur, polarową podszewkę zapewniającą większe ciepło. Powłokę stanowi poliester Oxford, który został powleczony poliuretanem. Kurtka robocza ocieplana budowlana zapewnia ochronę przed przemoczeniem więc docenią to osoby, którym przyszło pracować w deszczowych czy śnieżnych warunkach. Odblaskowe wstawki zwiększają widoczność po zmroku. W naszym sklepie bhp jest to z pewnością kurtka robocza ocieplana , która cieszy się dużym zainteresowaniem oraz zaufaniem.

KURTKA OCIEPLANA WIN-BLUBER REIS OXFORD WODDOPRONA BUDOWLANA

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA POLAREM ZEALAND REIS IDEALNA KURTKA BUDOWLANA

Szukając kurtki roboczej ocieplanej, warto zwrócić uwagę czy będzie użytkowana w chłodnych halach  i magazynach czy będzie użytkowana na dworze, gdzie często pracownik jest narażony na deszcz, śnieg, wiatr i mróz. Do pracy w tych niesprzyjających warunkach polecamy m.in. kurtkę ocieplaną  wodoodporną Zealand  Reis. Kurtka robocza jest ocieplana polarem więc zapewnia ciepło przy pracy w mrozie. Poliester powlekany PCV chroni przed opadami śniegu oraz deszczu, a także przed porywami przenikliwego wiatru. Odpinany kaptur, praktyczne kieszenie i atrakcyjny modny wygląd to kolejne atuty tej kurtki ocieplanej budowlanej, Polecamy aby sprawdzić ten model w naszym sklepie bhp gdyż występuje w dwóch kolorach: niebieskim i czerwonym.

ZEALAND REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA  WIN-GREY REIS WODOODPRONA Z ODPINANĄ PODPINKĄ 2W1 

Klasyczny i niezwykle popularny model kurtki roboczej ocieplanej, cieszącym się ogromnym zainteresowaniem w naszym sklepie bhp. Mowa tu o kurtce Win-Grey Reis. Kutka ta jest wodoodporna, wykonana z tkaniny typu rip-stop, który zapobiega przemoczeniu oraz jest odporny na zaciąganie. Tkanina  a zatem kurtka robocza  ocieplana budowlana  jest wytrzymała i solidna. Podpinka zapewnia ciepło podczas pracy na dworze, chroniąc tym samym przed wiatrem i opadami.  Jej właściwości i wytrzymałość zapewniają dobry komfort pracy. Z tego względu w naszym sklepie bhp kurtka Win-Grey to produkt, który doskonale się sprzedaje a klienci wracają do tego modelu, co jest najlepszą rekomendacją.

BUDOWLANA KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA WIN-GREY REIS

KURTKA OCIEPLANA CASCADE REIS

Bardzo zgrabna, dobrze odszyta dwukolorowa kurtka ocieplana do pracy w budownictwie, transporcie czy logistyce, Kurtka zimowa Cascade wykonana jest z poliestru, posiada solidne ocieplenie, dopinany kaptur. Kurtka Reis jest niebiesko-szara. Posiada bardziej sportowy krój niż typowo roboczy.

CASCADE REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA SPORT REIS

Klienci szukający taniej kurtki roboczej ocieplanej powinni poznać kurtkę Sport. Jak sama nazwa wskazuje, posiada ona sportowy krój i uniwersalny szary kolor, pasujący do wszystkich kolorów. Kurtka robocza dobrze leży, jest wygodna. Klienci naszego sklepu bhp cenią w niej fakt, iż jest wykonana z poliestru na PCV oraz posiada chowany kaptur. Kurtka Sport jest kupowana jako kurtka ocieplana budowlana czy kurtka dla magazyniera. Sprawdza się w serwisie, logistyce i w wielu innych branżach.

 

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA BUDOWLANA

KURTKA ROBOCZA COALA REIS- KURTKA OCIEPLANA POLAREM

Ciepła kurtka budowlana zimowa ocieplana polarem zapewnia ciepło podczas mrozów. Kurtka zabezpiecza przed chłodem i opadami. Kurtka Coala posiada grube wypełnienie, dzięki czemu dobrze sprawdza się w pracy w chłodne dni zimowe. Klienci naszego sklepu bhp cenią w niej, oprócz wykonania niską cenę oraz fakt, iż występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: jedna wersja to kurtka ocieplana budowlana granatowa a druga szara.

COALA REIS KURTKA OCIEPLANA BUDOWLANA

KURTKA OCIEPLANA DARKMOON - KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA KOŻUCHEM 2W1 Z ODPINANYMI RĘKAWAMI

Bardzo praktyczna i funkcjonalna kurtka ocieplana budowlana.Kurtka Darkmoon marki Reis posiada ciepłe wypełnienie, jest ocieplana kożuszkiem, który zapewnia ciepło podczas dużych mrozów. Powłoka z poliestru 50D powlekanego PCV chroni przed opadami deszczu oraz śniegu. Kurtka dobrze sprawdza się jako ciepła kurtka robocza budowlana.  Odpinane rękawy sprawiają, że jest bardzo praktyczna i można ją nosić także jako sam bezrękawnik czy kamizelkę ocieplaną. Na uwagę zasługuje także atrakcyjny wygląd więc kurtkę ocieplaną robocza można nosić i na co dzień.

DARKMOON REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA

KURTKA OCIEPLANA DARKSTAR RESI - KURTKA Z FUTERKIEM

Bardzo modny fason zastosowany w kurtce ocieplanej Daarkstar sprawił, że kurtka ta doskonale sprzedawała się w poprzednich sezonach w naszym sklepie bhp. Kurka jest atrakcyjna, ciepła i odporna na działanie mrozu,wiatru i deszczu. Posiada bardzo modne wykończenie kaptura - modne i stylowe futerko dodaje kurtce roboczej ocieplanej bardzo miejski sportowy i modny styl. Kurtkę Darkstar polecamy kierownikom, do prac budowlanych, dla nadzoru, do logistyki, transportu dla ochroniarzy i innych.

DARKSTER RESI KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA

KURTKA OCIEPLANA GROHOL REIS - KURTKA Z FUTERKIEM

Kurtka ocieplana Grohol od lat dobrze sprzedaje się na rynku. Występuje w 2 wersjach kolorystycznych: granacie oraz w oliwkowym kolorze. Kurtka robocza ocieplana chroni przed mrozem, wiatrem oraz opadami. Jej kaptuj jest obszyty polarem i wykończony modenym futerkiem. Kurtka świetnie leży i doskonale się prezentuje. Może być noszona na miasto a nie tylko do racy. doskonała propozycja dla kierowników, menagerów i innych.

GROHOL REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA BUDOWLANA

KURTKA OCIEPLANA SYBERIA TANIA KURTKA BUDOWLANA ZIMOWA

Tanią kurtką w naszej hurtowni jest kurtka Syberia. Ciepła, odporna na opady atmosferyczne a do tego w niskiej cenie. Jest to kurtka robocza ocieplana polecana do budownictwa, logistyki i innych prac. Atutem kurtki Syberia jest oprócz ceny, kaptur i powłoka 100% poliestru na PCV który zapobiega przemakaniu podczas opadów.

SIBERIË REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA

KURTKA OCIEPLANA STARK MODNA PIKOWANA

Bardzo ciekawa kurtka robocza ocieplana z przeszyciami w granatowo-czarnej kolorystyce. Kurtka ma sportowy, miejski wygląd.Jej plusem jest grube ocieplenie i kaptur. SPrawdza się w sporcie, a także przy pracach budowlanych i innych. 

stark reis kurtka robocza ocieplana pikowana

KURTKA OCIEPLANA OCHRONIARSKA BOMBER REIS

Tania, ciepła kurka robocza ocieplana dla firm ochroniarskich, wykonana a dobrej jakości materiału, który chroni przed przemoczeniem. Kutka jest w fasonie bomber, nieco krótsza, ze ściągaczem na dole.Występuje w kolorze czarnym oraz granatowym. 

BOMBER REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA

KURTKA OCIEPLANA ROGER REIS SPORTOWA KURTKA ROBOCZA

Jednym z bardziej atrakcyjnych modeli kurtek roboczych na zimę jest kurta Roger. Ciepła czerwona kurtka bardzo przypadła do gustu naszym klientom. Kurtka jest czarno-czerwono-szara w bardzo ciekawej kombinacji kolorystycznej. SPrawia wrażenie sportowej a nie roboczej kurtki ocieplanej. Ocieplenie doskonale sprawdza się w okresie jesienno-zimowym. Kurtka Roger Reis polecana jest jako kurtka budowlana zimowa, kurtka sportowa czy odzież dla magazynierów, do logistyki itp.

ROGER REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA BUDOWLANA

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA WIN-CUFF REIS

Tania a zarazem ciepła, dobrze odszyta wodoodporna kurtka budowlana zimowa. Kuryka z kapturem chroni przed wiatrem, zimnem i opadami. Kurka Win-Cuff sprawdza się na budowle i przy pracach fizycznych. To doskonały wybór dla osób poszukujących taniej kurtki roboczej dobrej jakości. Kurtka polecana przez klientów naszego sklepu bhp jako warta szczególnego zainteresowania.

REIS WIN-CUFF KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA BUDOWLANA

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA ODBLASKOWA BUDOWLANA I DLA DROGOWCÓW

 

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA ODBLAKSOWA BLUE-ORANGE REIS - KURTKA BUDOWLANA ZIMOWA

Do budownictwa oraz firm którym zależy na dobrej widoczności polecamy kurtkę Blue Orange.Kurtka budowlana zimowa cechuje się dobrym wykonaniem. Jej powłoka to odporny na przemakanie poliester Oxford na PCV. Ciepłe wypełnienie chroni przed chłodem oraz mrozem. Kurtka ocieplana posiada chowany kaptur, kieszeń na telefon, oraz inne praktyczne kieszenie. Kurtka Blue-Orange posiada pasy odblaskowe, które odbijają światło dbając o lepsza widoczność i bezpieczeństwo. Jest to bardzo istotne przy pracy w budownictwie, transporcie, logistyce, pracach ziemnych, monterskich, przeładunkowych czy magazynowych. Kurtka budowlana zimowa Reis to świetna propozycja do pracy w zimie. Kurtka Blue-Orange-J posiada pasy odblaskowe certyfikowane zgodnie z normą EN20471. Obie kurtki ocieplane dostaną Państwo w naszym sklepie bhp. Kurtki występuję a wersji kolorystycznej pomarańczowo-granatowej  a do kompletu polecamy spodnie robocze ocieplane ogrodniczki Blue-Orange-B.

BLUE-ORANGE REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA ODBLAKSOWA BUDOWLANA DLA DROGOWCÓW

KURTKA BUDOWLANA ZIMOWA ODBLASKOWA BLUE-YELLOW, BLUE-RED, BLUE-YELLOW

Ciepła kurtka o wodoodpornych właściwościach dzięki powłoce poliestry Oxford na powłoce PCV występująca w kilku wersjach kolorystycznych, to kurtka robocza zimowa, doskonała do pracy. Kurtka posiada pasy odblaskowe zwiększające widoczność, ciepłe wypełnienie. Idealnie chroni przed wiatrem mrozem i opadami.Kurtka sprawdzi się w transporcie, logistyce czy pracach ziemnych. Należy mieć na uwadze, że tylko w kurtce  robocze ocieplanej Blue-Yellow-J pasy odblaskowe są certyfikowane. Nie dotyczy to kurtki żółtej Blue-Yellow oraz czerwonej kurtki Blue-Red.

BLUE-YELLOW REIS KURTKA ROBOCZA ODBLASKOWA

KURTKA OCIEPLANA ODBLASKOWA K-VIS DLA DROGOWCÓW

Kurtka ocieplana odblaskowa stworzona z myślą o drogowcach to niewątpliwie kurtka robocza K-Vis. Kurtka występuje w dwóch kolorach: żółtym i pomarańczowym. Posiada pasy odblaskowe a materiał jest zgodny z normą EN471. Kurtka robocza Reis posiada chowany kaptur, pasy odblaskowe. Kurtka K-Vis sprawdza się jako kurtka dla drogowców ale także to doskonała propozycja kurtki ocieplanej budowlanej, gdzie widoczność i bezpieczeństw jest równie istotne.  Do kompletu można w naszym sklepie bhp dokupić spodnie robocze ocieplane odblaskowe S-Vis. Dodatkowym atutem odzieży roboczej ocieplanej Vis marki Reis jest niewątpliwie niska cena

-VIS ODBLAKSOWA OCIEPLANA KURTKA ROBOCZA REIS DLA DROGOWCÓW

KURTKA OCIEPLANA ODBLASKOWA K-ORANGE -KURTKA OCIEPLANA DLA DROGOWCÓW

Innym bardzo popularnym modelem kurtki ocieplanej dla drogowców jest kurtka zimowa K-Orange marki Reis. Model ten został wykonana z pomarańczowej tkaniny na której naniesiono pasy odblaskowe. Kurtka posiada kaptur, kieszenie, ciepłe wykończenie. Polecamy ja także do pracy w terenie np jako kurtkę ocieplaną budowlaną 

K-ORENG OCIEPLANA ODBLAKSOWA KURTKA ROBOCZA  DLA DROGOWCÓW

KURTKA OCIEPLANA ODBLASKOWA K-BLUER - WODOODPORNA KUTKA BUDOWLANA I DLA DROGOWCÓW

Ciepła, wodoodporna kurtka ocieplana dla drogowców w 3 wersjach kolorystycznych to model kurtki roboczej Reis bardzo popularny w naszej hurtowni. Kurtka ta występuje w kolorze żółtym pomarańczowym i czerwonym. Posiada pasy odblaskowe zwiększające znacznie widoczność i bezpieczeństwo pracowników. Kurtka K-Bluer jest także tania kurtką ocieplaną odblaskową zatem sprawdza się  jako kurtka budowlana oraz jako kurtka ocieplana dla drogowców. Polecamy ją także do transportu, logistyki i przemysłu ciężkiego.

K-BLUER REIS KURTKA ROBOCZA PCIEPLANA ODBLAKSKOWA

KURTKA OCIEPLANA K-BLUE REIS Z PASAMI ODBLAKSOWYMI

Marka Reis posiada w swojej ofercie granatową kurtkę z pasami odblaskowymi.Model K-Blue doskonale chroni przed mrozem, zinem, wiatrem i opadami deszczu czy śniegu. Może być stosowana do pracy w terenie np w budownictwie jako kurtka budowlana zimowa. Pasy odblaskowe zwiększają bezpieczeństwo i widoczność. Polecamy ten model kurtki roboczej ocieplanej do transportu, dla kierowców, magazynierów, ochroniarzy i innych.

K-BLUE REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA BUDOWLANA  Z PASAMI ODBLAKSOWYMI

 

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA DAMSKA 

 

DAMSKA KURTKA OCIEPLANA DISCOVER REIS

Tanią a bardzo  wygodną i modną kurtką ocieplaną jest kurtka Discover. Kobiety bardzo zwracają uwagę na wygląd i design. Od odzieży oczekują jakości, wygody ale także wyglądu, który dla Pań jest niezwykle ważny. Kurtka Discover Reis występuje w 2 kolorach: czarnym oraz niebieskim. Kurtka jest dopasowana, lekko pikowana. Ocieplenie gwarantuje ochronę przed mrozem  oraz chłodem.  Nie jest to jedyna propozycja marki Reis dla kobiet poszukujących kurtki roboczej ocieplanej damskiej. Poniżej prezentujemy inne modele tego producenta, dostępne w naszym sklepie bhp.

DISCOVER REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA DAMSKA

DAMSKA KURTKA ROBOCZA TREEFROG REIS SPORTOWA TYPU NARCIARSKA

Kurtka robocza ocieplana damska o sportowym kroju przypadnie do gustu nie jednej pani. Zgrabny fason, dopasowany, wodoodporny a do tego występujący w trzech wersjach kolorystycznych. JEśli dodamy do tego, że kurtka ma wypinaną podpinkę mamy doskonałą kurtkę roboczą damską. Plusem tego modelu jest to, iż w kurtce Treefrog można udać się na miasto, spacer czy do pracy.

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA DAMSKA

 

 

MIEJSKIE KURTKI ROBOCZE OCIEPLANE MĘSKIE

 

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA PIKOWANA HAWKER REIS

Dla panów szukających modnej miejskiej kurtki, propozycja kurtki Hawker będzie idealna. Kurtka robocza pikowana wygląda elegancko i stylowo. Jest ciepła więc chroni przed mrozem i chłodem. Sprawdzi się na stanowiskach kierowniczych, w nadzorze. Kurtkę Hawker kupują także firmy z branży logistycznej, spedycyjnej dla kierowców czy magazynierów. Jest to też świetna propozycja dla przedstawicieli, serwisantów itp.

HAWKER REIS KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA DAMSKA

 

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA PIKOWANA NEBRASKA REIS

Inna propozycją kurtki roboczej ocieplanej jest kurtka Nebraska. Została ona wykonana z poliestru powlekanego PCV. Kurtka ma miejski, sportowy fason, dość luźny. Zapewnia ochronę przed nieprzyjemnym mrozem i wiatrem z którym borykają się pracownicy w okresie zimy. Jest to kurtka kupowana jako kurtka ocieplana budowlana czy tez jako kurtka ocieplana dla kierowców, serwisantów czy magazynierów. 

KURTKA ROBOCZA OCIEPLANA NEBRASKA REIS

Jak widać powyżej, producent REIS przygotował bardzo szeroką ofertę kurtek roboczych ocieplanych. Wśród propozycji przedstwaionych powyżej, największą popularnością w naszym sklepie bhp cieszą się kurtki robocze ocipelane budowlane, wodoodporne oraz kurtki ocieplane osblaskowe. Warto zapoznać się dokładnie z ofertą kurtek ocieplanych Reis i wybrac odpowiedni model, który zapewni Państwu czy Pańśtwa praconikom wygodę i ciepło. Wazną cechą kurtek roboczych ocieplanych jest w tym przypadku bardzo niska cena, która zachęca do zakupu. Polecamy serdecznie powyższe modele i zapraszmay do naszje hurtwoni bhp on-line na zakupy.