Stal nierdzewna to materiał, który znany jest ze swoich praktycznych właściwości. Nie ulega procesom korozji, jest odporny na wysokie temperatury, dlatego idealnie sprawdza się w przemyśle. Powierzchnia na wysoki połysk doceniana jest nawet przez dekoratorów wnętrz.

Istnieje wiele metod cięcia stal nierdzewna w Katowicach, m.in. przy zastosowaniu plazmy, wody lub lasera. Którą metodę należy wybrać, by uzyskać najlepsze efekty?

Gwarancja precyzji

Cięcie laserowe jest najnowocześniejszą metodą cięcia stali. Wykorzystanie wyjątkowo cienkiej wiązki światła to gwarancja precyzji. Tares – Stalowe Centrum Serwisowe, do obróbki stalowych elementów wykorzystuje innowacyjne wycinarki laserowe CNC.

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów, urządzenie to jest niezwykle sprawne energetycznie i energooszczędne, a liczba odpadów i emisja gazów jest zmniejszona do minimum. Maszyny CNC to niezawodnie i praktycznie bezobsługowe rozwiązanie, umożliwiające wycięcie bardzo małych i skomplikowanych kształtów, z zachowaniem najwyższej jakości i 100% powtarzalności elementów.

Zastosowanie wycinarek laserowych

Wycinarki laserowe znajdują swoje zastosowanie nie tylko w produkcji maszyn rolniczych, budownictwie, przemyśle meblowym czy motoryzacji. Sprawdzą się także w wyrobach jubilerskich oraz w branży reklamowej, gdzie można je wykorzystywać do znakowania i grawerowania krótkich serii produktów reklamowych o bardzo wysokiej jakości.

Doświadczenie i profesjonalizm

Stalowe Centrum Serwisowe w Dąbrowie Górniczej, dysponuje maszynami CNC o dużej mocy oraz zaawansowanych funkcjach, które pozwalają skutecznie poprawić precyzję i jakość cięcia. Tares, to przede wszystkim grupa specjalistów, którzy w odpowiedzi na potrzeby Klienta, tworzą produkt zgodny z ich oczekiwaniami. Oferta usług jest bardzo szeroka, a za pomocą profesjonalnych urządzeń wykonują cięcia wzdłużne czy cięcia poprzeczne oraz wiele innych.

Umów się na konsultację z Tares – Stalowym Centrum Serwisowym, cieszącym się profesjonalnym doradztwem oraz wieloletnim doświadczeniem. Pozwól naszym wykwalifikowanym specjalistom dobrać najlepszą metodę oraz sprzęt, by spełnić Twoje oczekiwania.