Hurtownia i sklep bhp w Warszawie czy warto tam otwierać kolejny sklep z odzieżą roboczą?

 

Ten wpis będzie troszkę nietypowy. Nie będzie dotyczył prezentacji konkretnego modelu odzieży czy butów roboczych. Bardziej chcemy się skupić na tym o co pytacie Wy, nasi klienci. Czy otworzymy swój oddział hurtowni bhp w Warszawie. Zresztą takie pytania pytają o  oddziały naszego sklepu bhp w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu czy w Gdańsku. Choć to odległe miasta od naszych Tychów, to o oddział hurtowni bhp w Katowicach czy Bielsku-Białej tez mamy pytania, a jesteśmy położeni w niedalekiej odległości od tych miast. Dla nas te zapytania to największy komplement. Oznacza to, iż nasza oferta jest tak interesująca, że Wy, nasi klienci chcecie poznać nasz towar, macie zaufanie do naszej i marki. To jest coś nieocenionego. 

 

Sklep bhp stacjonarny w dużym mieście jak Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk czy hurtownia bhp internetowa z odzieżą robocza i obuwiem ochronnym bhp?

 

Te dwa pojęcia jak hurtowni i sklep bhp internetowa i stacjonarna trzeba odróżnić.  Sklep bhp stacjonarny a tym bardziej hurtownia w takim wydaniu musi dysponować przede wszystkim powierzchnią magazynową, odpowiednim zapleczem personelu i musi mieć, „ogarnięty” marketing lokalny. Tutaj sklepy bhp w Warszawie czy Krakowie, Poznaniu i w innych miastach, muszą mieć przygotowaną bardzo szeroką ofertę. Wyobrażacie sobie hurtownię bhp w Warszawie, Gdańsku czy Krakowie w wielkości 50m2? Jakie szanse ma taka firma? Może i ma, ale jednak aby pozyskać klientów potrzeba większej przestrzeni, większej ilości wzorów, towaru dostępnego od ręki czyli większego kapitału. Choć ten jest potrzebny także przy sklepie internetowym… o ile nie większym.  Bo jeśli mówimy np sklepie bhp w Warszawie czy Krakowie i działamy stacjonarnie musimy powiadomić o naszym istnieniu klientów z tychże miast i okolicznych, którzy mają do nas blisko. My jako hurtownia i sklep bhp działamy globalnie. Oczywiście nasz sklep internetowy bhp wysyła towar i do Katowic, Bielska-Białej, Gliwic, Sosnowca, Mikołowa i innych okolicznych miast. Jednak nasza domeną jest wysyłka odzieży roboczej, obuwia, rękawic i art bhp właśnie do Warszawy, Krakowa, Poznania, Kołobrzegu, Gdańska czy Szczecina.  Zapewnie dlatego tak często pytanie o nasze sklepy stacjonarne. Hurtownia internetowe jak nasza, nie zawsze posiadają imponujące magazyny jak hurtownie stacjonarne.  Inwestują jednak w agencje reklamowe, google, logistykę aby móc docierać do Was jak najszybciej i w personel odpowiadający na Wasz różne liczne zapytania i realizację wysyłek. To jest po prostu inny model działania. Są hurtownie które łączą oba modele: duże zaplecze stacjonarne i działalność on line. Dlatego czy sklep bhp w Warszawie czy innym mieście pod marką Optimum BHP powstanie? Hmmmm…

 

Sklep i hurtownia bhp Warszawa, Kraków czy Poznań? Gdzie najlepiej otworzyć taki punkt z butami roboczymi o odzieżą bhp?

 

Nie ma co ukrywać. Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk… to jedne z największych miast inwestycyjnych. Ciągłe budowy, rozwój miast, liczne zakłady produkcyjne oznaczają duże zatrudnienie w przemyśle i duży potencjalny rynek do zdobycia. Sklep i hurtownia bhp Warszawa to nasz cel!  Podobnie widzimy się w innych miastach jak Kraków czy Poznań. Sklep bhp w tych miastach to ma sens. Ale jest jedno ALE. Czy uważacie, że warto inwestować w sklep i hurtownie stacjonarną w Warszawie czy inny mieście? Bo w zasadzie podczas ankiety wśród naszych klientów tylko niewielki procent potrzebuje towaru na już. Większość osób jest skłonna poczekać na jego dostarczenia. Może więc zatem hurtownia bhp w Warszawie czy Krakowie pod nasza marką nie jest niezbędna? Jak myślicie? Pamiętajcie, w naszej hurtowni i sklepie internetowym, większość produktów jakie kupujecie dla swojej firmy możecie zamówić na wzory z możliwością zwrotu lub wymiany na inny model czy rozmiar. Do tego macie do dyspozycji kilkanaście tysięcy produktów w jednym miejscu. Czy nasz sklep bhp z odzieżą roboczą w Warszawie byłby tak wyposażony…raczej wątpię ;-) Choć nie ma co ukrywać…..I tak o nas pytacie… Więc kto wie co wydarzy się w przyszłości. Może Optimum NHP otworzy swój oddział właśnie w Warszawie? A może w Krakowie?  Śledźcie nas :-)