Półbuty robocze Urgent - tanie i wygodne buty robocze

Czy zdajemy sobie sprawę jak ważna rolę odgrywa dla naszego bezpieczeństwa stosowanie odpowiednich butów roboczych ? Bardzo często nasza praca wiąże się z ryzykiem zawodowym, możliwością urazów mechanicznych, poślizgnięciem się i wieloma innymi, dlatego w trosce o nasze zdrowie i życie, producenci odzieży roboczej, starają się wymyślać coraz nowsze i bardziej komfortowe rozwiązania. Jednym z podstawowych oraz najbardziej popularnych modelów obuwia do pracy półbuty robocze. W naszym sklepie bhp klienci często sięgają po produkty firmy Urgent. Jest to producent, które oferuje nam odzież i obuwie robocze w niezbyt wygórowanych cenach. Przedstawimy Państwu kilka modeli półbutów roboczych Urgent o które najczęściej pytają nasi klienci. Buty robocze Urgent występują w wielu wariantach: ze skóry licowej, zamszowej, czy też ze wstawkami tekstylnymi, bardziej oddychające. Poniżej prezentujemy najbardziej popularne buty Urgent w naszej hurtowni bhp z kategorii półbutów.


PÓŁBUTY ROBOCZE 205 S1 URGENT  

Półbuty robocze 205 S1 Urgent to bezpieczne buty z metalowym podnoskiem dla większej ochrony palców. Posiadają zamknięty obszar pięty, mają właściwości antyelektrostatyczne oraz absorpcję energii w pięcie. Cholewa butów 205 S1 Urgent wykonana z zamszowej bydlęcej skóry, a wyściółka ze skóry świni. Półbuty robocze Urgent są dostępne w naszym sklepie bhp w kolorze szarym nadają się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn dzięki zróżnicowanej rozmiarówce 36-47. Idealne uzupełnienie każdego stroju roboczego w większości środowiskach pracy. 


PÓŁBUTY ROBOCZE 261 S1 URGENT  

Jest to model półbutów męskich wykonanych ze skóry nubukowej z elementami z materiałów tekstylnych, dla większej przepuszczalności powietrza oraz posiadają zamknięty obszar pięty. Podeszwa z gumy antypoślizgowej, odporna na niską i wysoką temperaturę. Półbuty robocze 261 Urgent posiadają bardzo oryginalny wygląd dzięki połączeniu czarnego koloru z pomarańczowym. Dostępne są  w naszym internetowym sklepie bhp w rozmiarach 39-47 więc są klasyfikowane jako buty robocze męskie.


PÓŁBUTY ROBOCZE 227 S1 URGENT

Buty robocze Urgent 227 S1 to półbuty z metalowym podnoskiem ochronnym wykonane z bydlęcej skóry licowej. Półbuty robocze URGENT 227 posiadają zamknięty obszar pięty oraz mają właściwości antystatyczne, posiadają również absorpcję w pięcie. Podeszwa zewnętrzna i wewnętrzna butów roboczych jest wykonana z PU, posiadają dwie różne gęstości poliuretanu. Ten model półbutów ochronnych Urgent, przyciąga uwagę klientów naszego sklepu bhp dzięki zastosowaniu czarnego materiału z żółtymi wstawkami. Dostępne są w rozmiarach 39-47.


PÓŁBUTY ROBOCZE DAMSKIE 214 S1 URGENT 

Oryginalny wygląd butów roboczych damskich przypadnie do gustu niejednej Pani. Półbuty robocze Urgent 214 S1  pozwala na bezpieczną pracę oraz zapewnia niepowtarzalny wygląd poprzez zastosowanie skóry nubuk oraz wstawek w kolorze różowym, przez co te buty robocze damskie Urgent te skierowane jest dla damskiej części pracowniczej. Półbuty z metalowym podnoskiem, właściwościami antystatycznymi oraz zamkniętym obszarem pięty. Ten model butów damskich można kupić w naszym sklepie bhp on-line są w rozmiarach 36-41.


PÓŁBUTY ROBOCZE 231 S1 URGENT

Buty robocze Urgent 231 S1 wykonane z materiałów włókienniczych, które powodują, że obuwie robocze pozwala stopom oddychać. Cholewka w butach Urgent 231 S1 jest tak skonstruowana aby zapewnić stopom długotrwałe uczucie swobody podczas użytkowania. Półbuty robocze Urgent  z metalowym podnoskiem, właściwościami antystatycznymi oraz zamkniętym obszarem pięty.  Posiadają unikatowy wygląd, niczym nie przypominający tradycyjnych butów roboczych. Niebieska kolorystyka spodoba się najbardziej wymagającym klientom naszego sklepu bhp. Dostępne są w rozmiarach 40-47.


PÓŁBUTY ROBOCZE 234 S1 URGENT

Buty robocze Urgent 234 S1 są bardzo atrakcyjne, mają modny, sportowy wygląd, lekko trekingowy.  Półbuty robocze męskie maja podnosek ochronny, zamknięty obszar pięty oraz posiadają właściwości antyelektrostatyczne. Wyprodukowane zostały ze skóry zamszowej. W naszym sklepie bhp cieszą się swoją popularnością ponieważ mogą być stosowane zarówno w pracy na halach jak i w pracy w terenie. Wysoki komfort użytkowania butów roboczych Urgent, dobra jakość oraz szeroki zakres zastosowania wpływają na popularność tego modelu półbutów roboczych. Dostępne są w rozmiarach 40-47. 


Różnorodność kolorów, wiele ciekawych fasonów, wysoki poziom ochrony oraz atrakcyjne ceny to główne atuty półbutów roboczych Urgent. Dbajmy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo i nie przystępujmy do wykonywania pracy bez odpowiedniego stroju roboczego. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą półbutów jak i butów roboczych Urgent i innych rodzajów obuwia roboczego które dostępne są w naszym  internetowym sklepie bhp.