Obuwie robocze Reis - niska cena i dobra jakość butów roboczych męskich i damskich

Czy znasz producenta REIS? Jeśli nie to koniecznie musisz to zmienić. Zwłaszcza, gdy szukasz butów roboczych, których cena jest atrakcyjna. Bo obuwie robocze tego producenta jest tanie ale jednocześnie  wytrzymałe. 

 

Buty robocze Reis - komu poleca je nasz sklep bhp?

Specjaliści naszej hurtowni bhp polecają buty robocze do wielu branż. Z racji, iż wiele modeli butów roboczych to tanie obuwie, polecamy je klientom których ogranicza budżet lub tym, którzy w swoich firmach mają problem z dużą rotacją pracowników. Zaopatrujemy wiele dużych zakładów produkcyjnych czy firm logistycznych w półbuty i sandały robocze. Reis oferuje w naszym sklepie bhp tanią linię butów bhp m.in YES. Znajdziemy tu sandały robocze skórzane czarne. Jest to obuwie robocze męskie i damskie, podobnie jak półbuty tej serii.  Trzewiki robocze Yes to z kolei buty robocze wysokie, także dedykowane kobietom i mężczyznom, przeznaczone do pracy na budowie. Reis oferuje także buty robocze bez ochrony w postaci podnoska ochronnego. Są to popularne gumowce, drewniaki damskie,  saboty,  buty medyczne, dedykowane do służby zdrowia, gastronomi czy salonów kosmetycznych.

 

Obuwie robocze Reis to tanie buty robocze budowlane

Jednym z podstawowych odbiorców butów bhp Reis są firmy z branży budowlanej i pokrewnej. Obuwie robocze budowlane to trzewiki robocze z podnoskiem ochronnym lub/i wkładką antyprzebiciową. Niektóre modele są także wodoodporne - są to buty S3. Trzewiki Reistanie i większość modeli to zdecydowanie buty robocze męskie.  Nasz sklep bhp oferuje bardzo tanie buty bhp oraz obuwie robocze ze średniej półki cenowej. Znajdziemy tu skórzane buty robocze lub z tekstylnymi wstawkami. Oczywiście w ofercie Reis znajdziemy buty robocze damskie, jednak większość modeli jest dedykowana mężczyzną.

 

Sandały robocze Reis i półbuty ochronne

Do pracy latem czy też do pracy w zamkniętych pomieszczeniach polecamy sandały robocze i półbuty. Reis proponuje tu także tanie i ciekawe rozwiązania. Nasz sklep bhp sprzedaje buty robocze męskie i damskie dedykowane pracy w takich warunkach. W zależności od potrzeb możemy wybrać buty robocze skórzane czy welurowe. Półbuty dostaniemy także tekstylne/ materiałowe. Wiele modeli to oddychające buty z perforacją.  Wybrane modele są kierowane tylko dla kobiet. Takie modele Reis to typowe buty robocze damskie w kolorystyce dostosowane dla tej płci. Większość modeli to jednak buty robocze męskie. Oprócz tego pod klientów zatrudniających zarówno kobiety jak i mężczyzn, polecamy buty robocze w rozmiarówce uniwersalnej damsko-męskiej.

 

Drewniaki Reis , saboty i buty medyczne

Do branży gdzie nie jest wymagana ochrona palców Reis stworzył linię butów medycznych i profilaktycznych. Takie obuwie jest wygodne dla stopy, nie posiada ochron. Znajdziemy tu np drewniaki. Te klasyczne skórzane klapki na drewnianej podeszwie to białe lub czarne drewniaki damskie lub też męskie. Oprócz nich polecamy także inne modele marki Reis jak saboty , klapki i inne buty przeznaczone do pracy na recepcji, w gabinetach medycznych, gastronomii czy innych pokrewnych.

 

Buty gumowe Reis - gumowce czyli kalosze robocze także ocieplane

Nasz sklep bhp oferuje także szeroki wybór obuwia rekreacyjnego. Znajdziemy tu gumowce do codziennego użytku, damskie i męskie. Buty gumowe są niższe za kostkę lub wysokie pod kolano. Oferujemy gumowce Reis także do budownictwa, niektóre modele mają podnosek i wkładkę antyprzebiciową. Kalosze ocieplane to buty robocze chętnie kupowane w okresie zimowym. Niektóre gumowce Reis to kalosze PVC, dość ciężkie. Nasz sklep bhp oferuje także lekkie gumowce z pianki EVA.