BUTY REIS - SZEROKI WYBÓR OBUWIA ROBOCZEGO 

Jednym z lepiej sprzedających się produktów w naszym sklepie bhp są buty REIS. To zasługa szerokiej oferty produktowej oraz atrakcyjnej ceny. Atutem jest także szybka realizacja zamówień, gdyż dostępne produkty na magazynie wysyłamy nawet tego samego dnia. Ale jakie produktu cieszą się zainteresowanie klientów w naszej hurtowni? Sprawdźmy.

 

BUTY YES REIS - PÓŁBUTY, SANDAŁY I TRZEWIKI ROBOCZE

Zdecydowanie to jedne z lepiej sprzedających się modeli butów bhp. Obecnie wiele firm poszukuje tanich ale wytrzymałych butów roboczych. Tutaj buty Yes doskonale wkomponowują się w oczekiwania klientów. Obuwie oferuje bardzo niską cenę oraz bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny. Kolejnym bardzo dużym atutem tego modelu obuwia ochronnego jest szeroki wybór zarówno rodzaju jak i kategorii ochrony butów. A jest w czym wybierać. Analizując ofertę butów Yes mamy do wyboru: półbuty robocze, trzewiki oraz sandały. Jeśli chodzi o kategorię ochrony to mamy do wyboru wersję z  samym podnoskiem ochronnym ( buty S1 lub SB), obuwie z podnoskiem i wkładką ochronną  (buty S1P), buty z podnoskiem ochronnym, wkładką antyprzebiciową oraz właściwościami wodoodpornymi (buty S3). Dostępne są także modele butów bez podnoska.Na zimę producent oferuje buty robocze ocieplane także w wersji z ochronami oraz bez podnoska. Oferta butów Yes jest bardzo szeroka. Są to doskonałe buty budowlane, buty na magazyn i produkcję, buty ocieplane. Obuwie sprawdza się przy większości prac wykonywanych czy to na halach produkcyjnych czy w terenie. Z serii Yes polecamy także odzież roboczą. Oczywiście wszystkie produkty są dostępne w naszym internetowym sklepie bhp.

 

PÓŁBUTY ROBOCZE

Półbuty robocze REIS dopasowane są do większości klientów . W ramach oferty znajdują się buty ze skóry licowej, welurowej, oddychające z perforacją. Buty robocze są także zróżnicowane pod względem cenowych oraz pod względem zastosowanych ochron. W naszym sklepie bhp znajdują się buty S1 oraz SB, buty z wkładką ochronną S1P oraz idealne buty budowlane S3 , zabezpieczone przed przemakaniem. Półbuty REIS to szeroka oferta obuwia do pracy w różnorodnych branżach. Polecamy je do pracy na magazynach, halach produkcyjnych czy w terenie. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się z pewnością buty Yes oraz takie modele jak Titan,  Olivia, Venezuela, Amazo, Brxreis, Vibrant, Neutron, Greenfield, Luxreis, Boston, BCA, Semireis i inne.

 

 

TRZEWIKI ROBOCZE

Do pracy na budowie, przy wykopach, pracach ziemnych trzewiki robocze sprawdzają się lepiej, gdyż wysoka konstrukcja sprawia, że but lepiej trzyma się nogi i chroni stopę przed skręceniem podczas chodzenia po nierównościach. Jest to także lepszy but roboczy na chłodniejsze dni. Trzewiki REIS to szeroka i różnorodna oferta. Podobnie jak w półbutach tutaj bardzo popularne są trzewiki YES, które występują w wersji bez podnoska, z podnoskiem (buty S1 lub SB), buty z podnoskiem i wkładką ochronną ( S1P) oraz buty budowlane z dodatkową wodoodpornością (buty S3). Trzewiki robocze są doskonałe dla firm budowlanych, ale także firm sprzątających, do prac drogowych, łowiectwa, rolnictwa i wielu innych branż. Markę Yes polecamy klientom szukających tanich butów roboczych.  

Innymi modelami godnymi polecenia są z pewnością trzewiki Mandryl, trzewiki Titan, trzewiki Pat, trzewiki Vibrant, trzewiki Peakreis, trzewiki Grenland,  trzewiki Extreme Farmer  wiele innych. Każdy z powyższych modeli, oraz pozostałe są dostępne w naszym sklepie bhp z obuwiem roboczym.

 

SANDAŁY ROBOCZE REIS

Do pracy na magazynie czy na produkcji a także w transporcie doskonale sprawdzają się bardziej przewiewne modele butów roboczych. Do takich prac bardzo polecamy sandały, które są często dużo lżejsze od półbutów, posiadają większe otwory umożliwiające stopie swobodne oddychanie, zapobiegając tym samym poceniu się stopy. Sandały Reis to propozycja dedykowana do większości branż i kategorii cenowych. Z tanich butów bhp polecamy sandały Yes w wersji z podnoskiem ochronnym, z podnoskiem i wkładką ochronną oraz bez ochron. Godne polecenia są także welurowe sandały robocze np. buty BRAVEL , BREVEREIS, BRALACE czy Brugia, Berlin. Klientom z branży automotive czy elektronicznej polecamy snadały ESD model Boston ESD. 

 

BUTY MEDYCZNE, PROFILAKTYCZNE, ORTOPEDYCZNE

Dla branży związanej z hotelarstwem, medycyną, gastronomią, przemysłem spożywczym  polecamy białe buty robocze typu saboty, sandały, klapki czy buty chodaki. Oferta marki Reis i w tej kategorii jest szeroka i godna polecenia. Obuwie chroni stopę przed zniekształceniem i dba o jej dobrą postawę.

 

BUTY ROBOCZE OCIEPLANE

Zimą warto zadbać o ciepło i komfort podczas pracy. Ocieplane buty robocze oprócz podstawowych ochron posiadają ocieplenie w postaci kożuszka, futerka czy polarowego wykończenia. Buty ocieplane budowlane posiadają podnosek i wkładkę ochronną, zabezpieczającą stopę przed przebiciem. Dobrze, gdy but jest dodatkowo impregnowany i zapewnia wodoodporne właściwości.Jest to bardzo ważne gdy prace wykonuje się w deszczu czy śniegu. Często dokonywany wyborem są trzewiki ocieplane Yes, ze względu na atrakcyjną cenę. Są to bardzo dobre trzewiki budowlane ocieplane w niskiej cenie. Z solidnych i bardziej porządnych butów polecamy wodoodporne trzewiki BCW S3 REIS oraz BCT S3 ocieplane Thinsulate. Nowością w ofercie są także buty SB  Diablo oraz buty bez podnoska YEs w wersji wysokich kozaków. Wielu klientów lubi buty zimowe typu kozak czy sabot i tu polecamy Buty BCU S3 oraz miejskie, rekreacyjne buty Yukon, Wood, czy Moro odpowiednie dla leśników czy rybaków. W klimacie moro oferujemy w sklepie bhp też buty Reis Taiga i Camo.

 

 

Jak zostało opisane powyżej, buty Reis oferują bardzo bogatą ofertę różnorodnych butów roboczych. Z pewnością, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Teksy jest własnością Optimum BHP i zabraniamy jego kopiowania.