Winda szklane może być zasadniczym elementem wystroju każdej firmy, punktu usługowego czy prywatnych nieruchomości. Szczególnie gdy w budynku jest wiele pięter, a odwiedzający muszą zmieniać poziomy bądź dostać się na wyższe kondygnacje. Instalacja nowoczesnej windy może nie tylko ułatwić życie, ale również dodać odrobinę stylu i elegancji – sprawdź, wszystkie zalety konstrukcji.

1. Winda szklana wspiera ekologiczne rozwiązania i oszczędzanie pieniędzy

Czy wiesz, że według miesięcznika finansowego – Fast Company, windy szklane mogą zmniejszyć o 20% koszty oświetlenia i wentylacji w typowej firmie? Zastosowanie transparentnych, przepuszczających światło tafli sprawia, że wnętrze windy nie musi być sztucznie oświetlane przez cały dzień. Dodatkowo naturalne, miękkie światło poprawia nastrój użytkowników windy.

W dłuższej perspektywie firma generuje oszczędności i przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

2. Windy szklane – powiew luksusu w każdym wnętrzu

Kolejną zaletą jest bez wątpienia ich wygląd. Szkło nadaje każdej aranżacji odrobiny elegancji i luksusu. W dodatku styl konstrukcji będzie pasował zarówno do budynków o tradycyjnym charakterze projektowym, jak i modernistycznych nieruchomości.

Winda szklana stworzona jest bowiem z przezroczystego surowca, który wtapia się w otoczenie, tym samym stając się jego częścią. Co więcej, w kabinie widoczne są mechanizmy i dźwignie widny, co oferuje bardziej atrakcyjny, cieszący oko transport pomiędzy piętrami.

szklana winda na klatce schodowej

Szyb windowy szklany | prolinea.eu

3. Winda szklana pomaga budować pozytywne customer experience

Customer experience, czyli z angielskiego – doświadczenie klienta, to nic innego niż ogół emocji, doświadczeń na wszystkich etapach konsumpcji. Jeżeli więc potencjalny nabywca naszych usług bądź produktów jest zapraszany do siedziby firmy, na jego pozytywne odczucia będzie miał również wpływ wygląd pomieszczenia biurowego.

Windy szklane wyznaczają standardy dla dalszej wizyty – dają poczucie ekskluzywności i pozwalają rozkoszować się ładnym otoczeniem. Na szczególną uwagę w tym zakresie zasługują windy szklane zewnętrzne, które umożliwiają zachwycanie się panoramą miasta.

Windy szklane zewnętrzne – cena, jakość i wygląd na najlepszych poziomach?

Szukasz widny szklanej, która będzie jednocześnie niezwykle komfortowa w codziennym użytkowaniu i podniesie prestiż i wartość budynku dzięki swojej elegancji i stylowemu wyglądowi? Sięgnij po konstrukcje od firmy Prolinea – lidera szklanych aranżacji.

Prolinea do stworzenia produktów wykorzystuje tylko najwyższej jakości, certyfikowane szkło hartowane, które gwarantuje bezpieczne użytkowanie przez cały okres eksploatacji. Specjaliści dokładają również wszelkich starań do solidnego montażu – tafle mocowane są punktowo do stalowej konstrukcji szybu. Konstrukcje są wytwarzane zgodnie z obecnie panującymi regulacjami prawnymi. Wejdź na stronę producenta już dziś i zapoznaj się z pełną ofertą.