SANDAŁY ROBOCZE URGENT 310 S1 I 311 S1 - BUTY URGENT W NASZYM SKLEPIE BHP. Które wybrać?

Z racji, iż ciężko poruszyć wszystkie tematy na raz, staramy się po kolei przybliżać różnorodną tematykę związaną z odzieżą roboczą czy rękawicami i obuwiem roboczym. Tematy produktowe wybieramy na podstawie zapytań klientów naszego sklepu bhp oraz na podstawie zainteresowania danymi produktami. Dziś chcemy przyjrzeć się modelom obuwia roboczego Urgent, gdyż cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów naszej hurtowni bhp. 

 

BUTY URGENT 310 S1 SANDAŁY ROBOCZE LEKKIE I ODDYCHAJĄCE

Atrakcyjny, stonowany wygląd to coś, co przyciąga klientów jak magnez do butów Urgent 310 S1. I trudno się dziwić. Buty robocze są bardzo trakcyjne. Ich szaro-żółta kolorystyka pasuje  do większości ubrań roboczych. Zaletą jest także komfort i wygodna. Model butów bhp typu sandał roboczy nie jest typowy. Obuwie to jest wiązane, dzięki czemu jest także wybierane przez osoby szukające półbutów roboczych. Buty robocze mają podnosek ochronny stalowy, który zabezpiecza palce przed urazem. Tekstylne wstawki oraz perforacja zapewniają lepszy przepływ powietrza, zapobiegając nadmiernemu poceniu się stopy.  Jest to doskonała propozycja butów roboczych damskich, gdyż występują od rozmiaru 36.

 

BUTY URGENT 311 S1 SANDAŁY ROBOCZE LEKKIE I ODDYCHAJĄCE

Model butów roboczych niezwykle zbliżony do sandałów roboczych Urgent 310 S1. Występuje on w kolorystyce żółto-czarnej, co spotyka się z dużym zainteresowaniem i uznaniem klientów naszego sklepu bhp.  Atutem tego modelu Urgent jest także fakt, iż buty te występują w wersji damskiej. Sandały robocze podobnie jak buty 310 S1 łączą w sobie cechy sandała i półbuta. Cechą niezwykle cenioną jest duża perforacja oraz tekstylne wstawki, które mają lepsze właściwości oddychające. Buty bhp są bardzo atrakcyjne, modne a także możne je dostać w bardzo niskiej cenie w naszym sklepie bhp.

311 S1 URGENT- TANIE ODDYCHAJĄCE SANDAŁY ROBOCZE URGENT

CECHY WSPÓLNE I RÓŻNICE SANDAŁÓW ROBOCZYCH 310 S1 I 311 S1 URGENT

Te 2 modele butów roboczych łączy bardzo wiele.Wygląd i design jest niezwykle do siebie zbliżony. Różni je z pewnością kolorystyka. Model 310 S1 Urgent jest bardziej stonowany w kolorach szarych z żółtą podeszwą. Model butów Urgent 311 S1 to kontrastowe kolory żółto-czarne. Oba modele sandałów bhp posiadają podnosek ochronny, właściwości antyelektrostyczne i absorbują energię w pięcie. Buty są oddychające, wygodne i bardzo lekkie. Nasi klienci kupują je do pracy na halach magazynowych  oraz do pracy an produkcji przez cały rok. W okresie letnim, buty te doskonale sprawdzają się w pracy na dworze. Dzięki temu buty Urgent doskonale sprzedają się przez cały rok. Plusem sandałów roboczych jest też ich niska cena, co cenią klienci kupujący hurtowe ilości i zatrudniający większą ilość pracowników.

310 S1 URGENT SANDAŁY ROBOCZE BUTY SKLEP BHP
OFERTA PRODUKTOWA URGENT - ODZIEŻ ROBOCZA, RĘKAWICE ROBOCZE, BUTY ROBOCZE

MArka Urgent posiada w swojej ofercie szeroką gamę butów roboczych, odzieży roboczej i rękawic roboczych. Oferta ta jest w ciągłej sprzedaży naszej hurtowni bhp i jest stopniowo wprowadzana do naszego internetowego sklepu bhp . Warto poznać się z tym co oferuje marka Urgent.

BUTY ROBOCZE URGENT: SANDAŁY, PÓŁBUTY, TZREWIKI ROBOCZE

Zdecydowanie warto poznać buty robocze Urgent. Oferta obuwia bhp jest bardzo zróżnicowana. Znajdziemy w niej propozycję taniego obuwia roboczego jak sandały robocze 302, półbuty robocze 201, czy trzewiki budowlane 101. OFerta butów na magazyn to oprócz modeli 30 S1 i 311 S1, także sandały welurowe 302 czy 315, które warto poznać wybierając buty na produkcję 

Oferta butów zimowych budowlanych to także szeroki wybór. W naszym sklepie bhp polecamy bestsellery trzewiki ocieplane 112 i 106 Urgent

UBRANIE ROBOCZE URGENT - TANIA ODZIEŻ ROBOCZA

Czy spodnie ogrodniczki czy spodnie do pasa czy ocieplana odzież robocza- bez względu an to co Cię interesuje, zerknij na ofertę odzieży roboczej Urgent, jeśli szukasz taniej odzieży roboczej do pracy. MArka oferuje pełne ubranie w tym także koszule, bezrękawniki , kurtki robocze ocieplane Urgent a także odzież odblaskową Urgent.

 

RĘKAWICE ROBOCZE URGENT - TANIE RĘKAWICE ROBOCZE

Kolejną kategorią oferty produktowej Urgent stanowią rękawice robocze. Tanie, dobrej jakości i najbardziej popularne modele Urgent cieszą się dużym zainteresowaniem w naszej hurtowni bhp. Rękawice powlekane poliuretanem rękawie robocze powlekane gumą czy lateksem, rękawice wzmacniane skórą i rękawice ocieplane. Można wymieniać dalej, co jest wybierane przez naszych klientów.

Polecamy zatem Państwu z pewnością buty robocze Urgent 310 S1 oraz buty Urgent 311 S1 oraz pozostałe produkty Urgent.