Na polskim rynku dostępnych jest bardzo wiele rodzajów farb. W okresie remontowym, czyli od maja do września, w telewizji i radio jesteśmy bombardowani kolejnymi super okazjami cenowymi i niepowtarzalnymi promocjami na farby do malowania ścian w domu. Bogate palety kolorów, dobra cena, dobre właściwości… Co jednak kryje się za tymi obietnicami? W większości przypadków średnia jakość farby i jej wątpliwa trwałość. Jeżeli jesteś właśnie w samym środku remontu i zastanawiasz się jaką farbę wybrać do pomalowania pomieszczeń, koniecznie postaw na farbę zmywalną. Farba zmywalna od dobrego producenta cechuje się świetnymi parametrami i prawdziwą zmywalnością. Tylko farba zmywalna od profesjonalnego producenta farb i innych artykułów przemysłowych, pozwoli Ci cieszyć się nieskazitelnie gładkimi i czystymi ścianami nawet przez kilkanaście lat. Poznaj różnice między zwykłymi farbami do malowania ścian a farbą zmywalną. Wybierz rozwiązanie, które bardziej się opłaca. Dowiedz się więcej o farbie zmywalnej i poznaj jej wszystkie właściwości!

Farba zmywalna - jaka powinna być?

Farba zmywalna, poza zwyczajnym zastosowaniem domowym, ma również inne zastosowania. Taka farba zmywalna o wysokim stopniu zmywalności nada się świetnie do malowania ścian w przemyśle, zwłaszcza w sklepach spożywczych, garażach, warsztatach, magazynach oraz wszelkich budynkach użyteczności publicznej. 

 

Co to oznacza, że farba zmywalna jest prawdziwie zmywalna? Dokładnie tyle, że charakteryzuje się najmniejszym ubytkiem warstwy malarskiej podczas procesu szorowania ściany, czyli zmywania z niej uporczywych zabrudzeń. Jeżeli chodzi o tańsze farby zmywalne, nie od sprawdzonych producentów przemysłowych, to w ich przypadku farba może po kilku lub kilkunastu myciach wypłowieć, stracić kolor lub nawet mieć ubytki w strukturze.

 

Najlepiej wybrać sprawdzoną farbę zmywalną, która pochodzi od producenta artykułów przemysłowych dostosowanych głównie do wymagających potrzeb przemysłu. Dobrze sprawdzi się farba matowa, która pozwala ukryć drobne niedoskonałości ścian i ich krzywizny, a dodatkowo prezentuje się po wyschnięciu wyjątkowo elegancko. 

 

Dzięki wysokiej jakości pigmentom zawartym w farbie zmywalnej, produkt będzie nie tylko doporny na zmywanie, ale będzie miał odpowiednie krycie i pozostawi na ścianie idealny efekt. Farby zmywalne dostępne są w szerokiej palecie barw, a po konkretny kolor najlepiej udać się do producenta, który w mieszalni przygotuje pożądany odcień. 

 

Szukasz farby zmywalnej dobrej jakości i w dobrej cenie? Nie marnuj swojego cennego czasu na szukanie tego produktu na promocji, czy w dużych marketach budowlanych. Gwarancję zakupu najlepszej na rynku farby zmywalnej masz tylko u producenta artykułów przemysłowych: https://www.noxan.pl/higiena/farba-zmywalna-do-scian-dla-przemyslu-spozywczego.html. Najlepiej skonsultuj się wcześniej z pracownikami Noxan i ustal jaka konkretnie farba i w jakim wariancie kolorystycznym, najlepiej będzie pasowała do Twojego pomieszczenia. Wybierz farbę zmywalną skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Postaw na dobrą jakość potwierdzoną licznymi testami i badaniami. Przekonaj się, że tylko farba zmywalna od zaufanego producenta artykułów przemysłowych, będzie charakteryzować się prawdziwą zmywalnością. Nie ma sensu kupować tanich rozwiązań, które już po kilku latach przestaną wyglądać zjawiskowo. Aby oszczędzić sobie dodatkowej pracy i przede wszystkim pieniędzy, wybierz dobrej jakości farbę zmywalną od producenta Noxan. W razie wszelkich pytań lub kłopotów z wyborem odpowiedniej farby, konsultanci Noxan chętnie Ci doradzą i opowiedzą szczegółowo o właściwościach każdego produktu. Postaw na jakość, która będzie widoczna przez długie lata. Farba zmywalna od Noxan, to Twój najlepszy wybór.