Kurtka robocza ocieplana Leber&Hollman - wybierz kurtkę zimową do pracy LH!

Ostatnio opisywałem kurtki robocze ocieplane, skuteczne podczas niskich, minusowych temperatur. Ale w zimie zdarzają się też cieplejsze dni, podczas których temperatura sięga nawet 10 stopni. Co w związku z tym na siebie założyć aby nie zmarznąć, ale jednocześnie nie przegrzewać się? 

Panie i Panowie, przed Państwem kurtka ocieplana typu softshell, model LH-HOLLAND marki Leber&Hollman.

Kurtka robocza wykonana jest z poliestru o gramaturze 320g/m2, czyli bardzo wysokiej. Jest wiatroodporna i wodoodporna. Zapinana na suwak. Posiada dwie boczne kieszenie i jedną górną, zapinaną na zamek. Mankiety zwieńczone ściągaczem. Idealna dla kierowców, operatorów maszyn ciężkich, magazynierów, pracowników produkcyjnych, monterów, itp.

 

Inny softshell tej marki to czerwona kurtka LH MONACO. 

Kurtka robocza LH-Monaco ma znakomite właściwości oddychające (tkanina 3000MVP oraz otwierane suwakiem dodatkowe otwory pod pachami), dzięki czemu doskonale odprowadza wilgoć i nadmiar ciepła na zewnątrz, przy czym ma właściwości wodoodporne (tkanina 6000MM). Podszewka wykonana jest z polaru. Mankiety wyposażone w rzep. Kaptur odpinany na napy. Polecamy ten model klientom naszej hurtowni i sklepu bhp, kiedy szukają kurtki ocieplanej oddychającej i wodoodpornej.

 

Szukasz jednak grubszej kurtki ocieplanej? Zobacz poniższe modele kurtek zimowych Leber Hollman.

Marka Leber&Hollman oferuje praktyczne rozwiązanie zastosowane w kurtkach zimowych w postaci  odpinanych rękawów, dzięki którym można ją stosować zarówno w zimne, jak i cieplejsze dni. Model kurtki roboczej ocieplanej z takim rozwiązaniem to np. LH COVER 2w1.

Kurtki ocieplanej LH-Cover można używać również jako kamizelki roboczej. Podszewka wykonana  została z poliestru typu tafta. Warstwa wierzchnia w całości wykonana jest z poliestru typu Oxford, czyli jego mocniejszej odmiany (w gramaturze 215g/m2) w technologii High Technology Fabric, co daje trwały, odporny na przetarcia efekt. Wyposażona w 4 kieszenie – dwie u dołu, oraz dwie na klatce piersiowej, zapinane na suwak.

 

Kurtka ocieplana dedykowana typowo pod okres zimowy to kurtka LH-MAUER.

Ocieplenie kurtki roboczej LH-MAUER wykonane jest z poliestru. Warstwa zewnętrzna z kolei to podobnie jak w poprzednim modelu trwały Oxford 600D. Kieszenie zapinane są na napy, po dwie na klatce piersiowej i po dwie u dołu. Dodatkowo wyposażona jest w kieszeń na telefon komórkowy oraz jedną wewnętrzną. Posiada odpinany kaptur.

 

Inny model zimowy marki Leber&Hollman to kurtka ocieplana MERKUS. 

Trwałość kurtki roboczej LH-Mercus wynika z odpornej na rozdarcia ostrymi przedmiotami nylonowej tkaniny wierzchniej (talson), wykonanej w technologii rip-stop, pokrytej dodatkowo poliuretanem. Przy swojej trwałej wodoodpornej i wydawać by się mogło nieprzenikliwej strukturze, jednocześnie charakteryzuje się o dziwo bardzo dużym stopniem oddychalności. Warstwa wewnętrzna i  ocieplenie wykonane  Kurtki ocieplanej Mercus jest z poliestru typu tafta 190T. Kołnierz od wewnętrznej strony pokryty dodatkowo polarem, przy okazji wyposażony w chowany kaptur. Dodatkowym atutem są toczki w wielu miejscach, dla lepszego dopasowania do sylwetki.

 

Idealna dla magazynierów, kierowców wózków widłowych lub mechaników to kurtka robocza ocieplana Formen LH-FMNW-J. 


Kurtka ocieplana Formen posiada certyfikat OEKO-TEX standard 100, co innymi słowy świadczy o jej odporności na działanie szkodliwych substancji i związków. Tylna część jest nieco dłuższa, dla lepszej ochrony przed zimnem i wiatrem. Wyposażona w dodatkowe wzmocnienia na ramionach i w dolnych rejonach. Kurtka ocieplana LH-FMNW posiada wiele kieszeni w różnych rozmiarach, m. in. Na różnej wielkości przedmioty i narzędzia. Wyściółka i ocieplenie wykonane w całości z poliestru, natomiast materiał wierzchni to kombinacja dominującego poliestru z domieszką bawełny (35%).

 

Propozycja kurtki zimowej dla Pań to kurtka ocieplana damska LH DAMER. 

Kurtka ocieplana damska LH-Damer wyposażona w odpinaną podpinkę z polaru. Polarem obszyty jest również kołnierz od wewnętrznej strony. Zapinana na suwak posiada dwie kieszenie i ściągacze w rękawach z dodatkowym rzepem dla regulacji. Kaptur znajduje się wewnątrz kołnierza. Styl tej kurtki pozwala ją nosić również poza pracą.

 

Do prac drogowych producent Leber&Hollman dedykuje ocieploną kurtkę ocieplaną ostrzegawczą LH-VIBER


Wykonana z poliestru Oxford 300D co czyni kurtkę odblaskową ocieplaną super-trwałą, a dzięki powłoce poliuretanowej wodoodporną. Za sprawą odpinanych rękawów jest kolejnym przykładem modelu tego producenta, który daje nam możliwość szybkiej transformacji kurtki w kamizelkę. Posiada niezliczoną ilość kieszeni – 2 w górnej partii, 4 w dolnej, oraz aż trzy wewnątrz. Kurtka Lh-Viber posiada ponadto przypinany na suwak kaptur. Najważniejszym jej atutem są pasy odblaskowe na korpusie oraz rękawach. Występuje w dwóch wariantach kolorów bazowych-  pomarańczowym, oraz żółtym, oba z elementami czerni.

 

To tylko część odzieży roboczej producenta Leber & Hollman. Pełną ofertę znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym Optimum BHP oraz w naszej hurtowni w Tychach. Na wszelkie pytania bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie pod numerem 609893792 oraz mailowo na adres sklep@optimumbhp.pl 


Wszystkie modele kurtek ocieplanych Leber&hollman można znaleźć w naszej hirtoeni i sklepie bhp TUTAJ

Zapraszamy!