BUTY CXS - NAJBARDZIEJ POPULARNE MODELE W NASZYM SKLEPIE BHP

Producent odzieży roboczej Canis oferuje swoim klientom buty robocze serii CXS. Marka CXS zapewnia szeroki wybór produktów. W naszej hurtowni bhp znajda Państwo wszystkie buty robocze tego producenta a ostrzegamy, jest w czym wybierać. Bez względu czy szukają Państwo butów budowlanych czy na magazyn, produkcję lub do innych prac, z pewnością warto poznać obuwie CXS.

 

BUTY CXS UNIVERSE - BUTY BUDOWLANE

Seria obuwia Universe CXS to najnowsza linia butów roboczych oferowanych przez Canis. Czym wyróżniają się modele tej serii? Już wyjaśniamy. Buty zostały stworzone jako uzupełnienie odzieży roboczej z żółtymi pasami odblaskowymi. Zapewniają także bezpieczeństwo, wygodę przy bardzo ciekawym i atrakcyjnym wyglądzie. Cechą charakterystyczną modeli Universe jest to, iż buty są wolne od metalu. Cholewka butów zostałą wykonane z jednoczęściowej skóry nubuk, która jest bardzo  trwała i odporna na czynniki zewnętrzne. W celu zwiększenia bezpieczeństwa w butach CXS Universe zastosowano elementy odblaskowe z tyłu i z przodu. W ramach seri Universe polecane są trzewiki robocze Meteor, które występuje  w wersji S3 oraz 02. Wersja S3 to dokonały model trzewików na budowę.  Podobnie buty Comet S3 sprawdzą się na budowie dzięki podnoskowi, wkładce antyprzebiciowej oraz właściwościom wodoodpornym. Z kolei klienci szukający sandała roboczego na hale magazynowe czy na produkcję powinni poznać model butów Solar S1P ESD który posiada właściwości antyelektrostatyczne. Seria Universe oferuje buty budowlane i na magazyn. A dla osób szukających lekkich i oddychających butów polecamy serię TEXLINE CXS, którą także znajdą Państwo w naszym sklepie bhp.

 

 

BUTY CXS TEXLINE - oddychające buty robocze

Wielu klientów poszukuje oddychających butów roboczych. Zwłaszcza, gdy praca jest wykonywana na halach produkcyjnym, w magazynach, czy też  okresie letnim na świeżym powietrzu. Buty te są także idealne dla kierowców. Dużą oddychalność i przepływ powietrza zapewnia Canis w butach TEXTILE, które zostały wykonane z materiału tekstylnego, który ma za zadanie usuwanie wilgoci i zapewnienie uczucia świeżości przez cały dzień. Dodatkiem dodanym jest bardzo atrakcyjny wygląd butów roboczych, które wyglądają na miejskie i sportowe obuwie. Podszewka butów Texline jest 3-warstwowa  i to ona jest odpowiedzialna za odprowadzanie wilgoci oraz właściwości oddychające. Cholewka jest wykonana z oddychającego poliestru  odpornego na ścieranie a podeszwa jest olejoodporna, antypoślizgowa i antystatyczna.

Większość modeli posiada także zabezpieczenie stopy w postaci podnoska ochronnego.

Przykładowym modelem są oddychające buty Molat S1p w atrakcyjnej czarno-niebieskiej kolorystyce. Dzięki ochronom w postaci podnoska i wkładki antyprzebiciowej buty mogą być stosowane na magazynie, halach produkcyjnych, w transporcie i logistyce. Dodatkiem w tym modelu są elementy odblaskowe.

W bardzo podobnym tonie stworzono buty Olib S1P CXS Texline. Półbuty robocze posiadają dużą perforację i także zostały wykonane z oddychających materiałów. Posiadają podnosek ochronny i wkładkę ochronną. Ich kolorystyka spodoba się klientom lubiącym ostre kontrasty gdyż but roboczy jest czarno-limonkowy. oba modele powyższych butów to doskonały przykład butów roboczych damskich. Występują one w rozmiarach od 34 zatem są to przykłady butów do pracy dla kobiet, które cenią komfort i wygląd.

Podobnym modelem lecz z mniejszą perforacją jest model VIS S1 z podnoskiem ochronnym. Buty te bardzo dobrze się sprawdzają do pracy na magazynie. Sa lekkie i oddychające, dostosowane także do damskich rozmiarów, zatem polecamy tem model Paniom, podobnie jak inne wersje kolorystyczne tego modelu: buty CRES S1 oraz buty RAB S1. 

 

BUTY CXS LAND

W naszym sklepie bhp także spora popularnością cieszą się buty Land CXS. W tej serii bardzo znany jest model Eivissa S1 w wersji półbuta oraz sandały robocze Cabrera S1. Sportowy wygląd mają także buty Ischia S1P oraz Ponza S1P, które są także damskimi butami roboczymi.

 

BUTY CXS ROCK - BUTY BUDOWLANE I NA MAGAZYN

Jeśli poszukują Państwo butów roboczych wytrzymałych i dobrze wykonanych, to takie obuwie znajdą Państwo w serii ROCK CXS. Buty te zostały stworzone do cięższych prac, gdzie wymagana jest wysoka jakość i najwyższe poziomy ochrony. Podeszwa tych butów ma bardzo głęboki bieżnik i jest odporna na ciepło kontaktowe do 300 stopnii. ISą to zatem buty dla drogowców, budowlańców a także do przemysłu automotive i elektronicznego, gdyż niektóre modele posiadają właściwości ESD.

Jednym z bardziej popularnych butów budowlanych są trzewiki ROCK DETROIT S3.  Ten model dobrze chroni stopę oraz ma pełną ochronę stopy: buty mają podnosek ochronny, wkładkę chroniąca stopę przed przebiciem. Buty są bardzo stylowe, czarne z czerwonymi wstawkami na jasnej podeszwie odpornej na kontakt z gorącym podłożem. W tej wersji serii występują także półbuty Aplit S3  oraz buty bez podnoska Diorit 02. Z sandałów roboczych spójnej w wyglądzie śą buty SEYNIT S1 z duża perforacją.  KAżdy z powyższych modeli jest także dostępny dla kobiet od rozmiaru 37.

Kolejnym przykładem butów roboczych są oddychające sandały Mica S1P, półbuty Ore S3 i trzewiki Granite S3. Modele te reprezentują także buty budowlane do stosowania przez cały rok w zależności od warunków pogodowych, terenowych i zagrożeń. Wykonane są ze skóry licowej o dobrych właściwościach. Buty są wytrzymałe co docenią pracownicy budowlani, mający styczność z trudnymi warunkami pracy.

Buty robocze wykonane ze skóry dwoinowej to produkty które doskonale sprzedają się w naszym sklepie bhp. Sandały Phyllite, półbuty Slate oraz  i trzewiki Travertine  to podstawowe modele tej serii. Jako jej uzupełnienie zostały wyprodukowane buty o właściowściach ESD. Do tych modeli należą buty Gallite ESD, buty Graphite ESD, oraz buty Graftonite ESD. Modele te zapewniają ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi i spełniają aktualne normy dotyczące tego rodzaju ochrony. 

 

BUTY DOG CXS - TANIE BUTY ROBOCZE

Tańszą linią obuwia roboczego CXS są buty serii dOG. Są to buty wykonane z czarnej skóry licowej z niebieskim wykończeniem.  Podeszwa butów jest wykonana z PU/TPU co czyni ją bardzo odporną na ścieranie. Znajdziemy tutaj sandały robocze, półbuty robocze oraz trzewiki robocze. W serii butów Dog znajda też Państwo obuwie welurowe: sandały i półbuty. Buty DOg CXS są także dedykowane do pracy dla kobiet. To wygodne buty robocze damskie.

 

 

BUTY STONE CXS - TANIE BUTY ROBOCZE

Jest to flagowy produkt marki Canis pod względem ceny, stworzony o klientach, poszukujących tanich butów roboczych. Buty Stone oferują szeroki zakres ochron, dostosowany do różnorodnych warunków pracy. Buty mają prostą konstrukcję,  i dobre właściwości ochronne. W naszym sklepie bhp najczęściej klienci kupują sandały Nefrit CXS, buty Pyrit czyli półbuty robocze, buty Marble czyli trzewiki robocze. Buty te występują także w wersji ocieplanej w modelach Apatit Winter S3 oraz w butach Topaz S3 Winter. Obuwie Stone są zazwyczaj kupowane jako buty budowlane czy buty na magazyn i hale produkcyjne. 

 

BUTY ISLAND 

Nowością  w ofercie Canisa są buty serii Island. To buty robocze oddychające zapinane na modne pokrętło typu boa. Modele te są bardzo atrakcyjne wizualnie, wygodne i lekkie, Sprawdzają się w pracy na magazynie, halach produkcyjnych, pracach porządkowych, w serwisach samochodowych i wielu innych branżach są to też buty robocze damskie, gdyż ich rozmiary zaczynają się od rozmiaru 35.