Spodnie robocze ogrodniczki w naszym sklepie bhp z odzieżą roboczą


Nasz sklep bhp oferuje odzież robocza w szerokim zakresie. Spodnie robocze to jeden z częściej kupowanych produktów przez naszych klientów. Spodnie robocze ogrodniczki to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych rodzajów spodni bhp, które swoje zastosowanie znajduje praktycznie w każdej dziedzinie. Tego typu spodnie robocze na szelkach zapewniają wysoki komfort użytkowania i wygodę dlatego są tak bardzo lubiane m.in. wśród malarzy, spawaczy i budowlańców. Nasz sklep bhp oferuje spodnie robocze wielu znanych producentów jak Portwest Snickers Workwear, Urgent, Polstar, Ardon czy CXS Canis. 

Na co zwrócić uwagę kupują spodnie robocze ogrodniczki?

Każdy pracownik narażony na różnego rodzaju zagrożenia wiążące się z wykonywaniem jego pracy musi zostać zaopatrzony w odpowiednie środki ochrony indywidualnej oraz odzież ochronną w tym w spodnie robocze. Ogrodniczki zapewniają ochronę nie tylko nóg ale również klatki piersiowej. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy, często jesteśmy narażeni na kucanie, schylanie się, klękanie, wspinanie się po drabinie czy rusztowaniach. Zwykłe spodnie robocze do pasa  które można kupić w naszym sklepie bhp mogą nie zdać egzaminy ponieważ nieodpowiednio dobrane lubią się nam zsuwać co zmusza nas do wielokrotnego podciągania ich, a tym samym do przerywania pracy. Problem ten zniknie jeżeli zdecydujemy się na wybór spodni roboczych typu ogrodniczki, ponieważ posiadają one regulowane szelki, które oparte są na naszych ramionach dzięki czemu samoistnie utrzymują się na naszym ciele nie powodując przy tym dyskomfortu. Warto również zwrócić uwagę na materiał z jakiego spodnie robocze są wykonane. Najlepiej sprawdzą się wytrzymałe materiały odporne na przecięcia i rozdarcia. Na rynku dostępne są:  spodnie ogrodniczki z materiałów o wysokiej odporności na zabrudzenia spowodowane olejami czy smarami, spodnie ogrodniczki z podwójnymi szwami oraz popularne spodnie robocze ogrodniczki z dodatkową kieszenią na nakolanniki ochronne i wzmocnieniami na kolanach. Dużym plusem ogrodniczek jest możliwość indywidualnego dopasowania spodni do swojej sylwetki dzięki czemu zapobiegniemy uciskaniu i krępowaniu ruchów nawet w najdziwniejszych pozycjach. Kolejnym atutem potwierdzającym niezawodność tego rodzaju spodni roboczych jest duża ilość funkcjonalnych kieszeni. W zależności o modelu mogą się one znajdować na kolanach i na wysokości klatki piersiowej a służą między innymi do przechowywania narzędzi, długopisów i innych potrzebnych podczas pracy akcesoriów. Coraz więcej fasonów  spodni roboczych ogrodniczek posiada również kieszeń na telefon komórkowy a także uchwyt do przyczepienia młotka albo kluczy. Ważną kwestią jest również materiał z jakiego spodnie ogrodniczki zostały wykonane ponieważ będziemy w nich spędzać wiele godzin każdego dnia. Najlepiej w naszym sklepie bhp sprzedają się spodnie wykonane z oddychających materiałów odprowadzających ciepło. W zależności od warunków w jaki wykonujemy pracę możemy również sięgnąć po spodnie ogrodniczki  odblaskowe w wersji ostrzegawczej, które zapewnią nam większą widoczność, lub w przypadku pracy z niebezpiecznymi substancjami- ogrodniczki kwasoodporne. 

 

Jakie spodnie robocze poleca nasz sklep bhp?

Zdążyliśmy już pewnie zauważyć, że spodnie robocze ogrodniczki to świetnie rozwiązanie praktycznie w każdym środowisku pracy. Cenione są dzięki zapewnieniu wysokiej ochrony, funkcjonalności a także ze względu na fakt iż są niezwykle wygodne i nie krępują naszych ruchów. Nasz internetowy sklep bhp oferuje spodnie ogrodniczki dla każdego. Polecamy np tanie spodnie ogrodniczki Urgent czy spodnie Reis, a także spodnie CXS Canis czy spodnie robocze Ardon. Nasza oferta obejmuje także spodnie robocze ogrodniczki Snikcers Workwear czyli odzież robocza dla bardziej wymagających klientów. W naszym sklepie bhp znajduje się szeroki wybór tego typu spodni w różnym przedziale cenowym. Zapraszamy !