• O nas

Optimum BHP działa na rynku od roku 2007 jednak realnie, nasze doświadczenie w branży odzieży roboczej i art BHP sięgają roku 1998, kiedy to filary naszej firmy rozpoczęły współpracę z takimi firmami jak Integra oraz Uvex Safety. Po latach współpracy partnerskiej z tymi firmami, podjęliśmy decyzję o założeniu nowej firmy rodzinnej: Optimum BHP.
Nasza hurtownia specjalizuje się z kompleksowej obsłudze zakładów pracy, firm produkcyjnych, transportowych, budowlanych. Współpracujemy również z mniejszymi podmiotami oraz klientami indywidualnymi.
Naszym partnerom i klientem oferujemy:

  • odzież roboczą znanych i cenionych producentów
  • obuwie robocze oraz ochronne
  • szeroki wybór rękawic roboczych
  • środki ochrony słuchu, wzroku oraz głowy
  • sprzęt do pracy na wysokości
  • art. BHP i ppoż.
  • środki higieny osobistej


Dzięki rozwiniętym działaniom logistycznym, obsługujemy klientów na terenie całej Polski oraz Europy. Wśród grona naszych klientów możemy wymienić znane i renomowane zakłady takie jak:
Kompania Piwowarska S.A.
Boryszew S.A. Oddział Maflow
BOS Automotive Products Polska
Danone S.A. i wiele innych

Naszym kolejnym profilem działalności jest odciążenie klienta w temacie outsourcingu usług w zakresie dostaw art. BHP oraz serwisu i prania odzieży roboczej. Zachęcamy Państwa do składania zapytań w temacie:
automatów vendingowych BHP ( usługę prowadzimy lokalnie )
usługi wynajmu oraz serwisu odzieży roboczej ( aktualnie usługę wprowadziliśmy na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego oraz świętokrzyskiego )

Prowadzimy również sprzedaż internetową w naszym sklepie bhp www.optimumbhp.pl . Pod wskazanym adresem przyjmujemy zamówienia hurtowe oraz detaliczne.

Pragniemy serdecznie zaprosić do współpracy przedstawicieli firm produkcyjnych, budowlanych, transportowych, właścicieli magazynów oraz platform logistycznych, małych przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Dla naszej firmy, każdy klient jest ważny :-)

Jesteśmy internetową hurtownią odzieży roboczej, reklamowej i art. BHP. Nasze początki sięgają roku 1991 a od roku 2007 istniejemy jako firma Optimum BHP.

Nasza firma jest firmą rodzinną z ponad 20-letnim doświadczeniem w handlu art. BHP, odzieżą roboczą, obuwiem roboczym rękawicami ochronnymi.

Nasz sklep www.optimumbhp.pl działa poprzez realizację zamówień internetowych. Współpracujemy z największymi dystrybutorami oraz producentami artykułów bhp w kraju oraz w Europie. Produkty w sklepie posiadamy na swoim magazynie w Tychach na ul Różanej 3 lub do sprowadzenia pod zamówienie klienta, dlatego po złożeniu zamówienia, prosimy wstrzymać się z przelewem do momentu otrzymania potwierdzenia ceny oraz dostępności zamówionych produktów.

Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie  były na bieżąco aktualizowane pod względem dostępności i cen.

 

 

Wysyłka i płatność:

Towar w wiekszości przypadków jest wysyłany bezpośrednio z magazynu zewnętrznego hurtowni lub dystrybutora.  Dzięki temu wysyłka realizowana jest bardzo szybko, bez zbędnej zwłoki. W zależności od dostępności i wybranej formy płatności trwa to od 24h do 15 dni roboczych. Średni czas realizacji zamówień wynosi 1-5 dni roboczych. 

 

Za zakupiony towar mogą Pańśtwo zapłacić przelewem zwykłym, korzystająća z szybkiej płatności PayU oraz wybierając opcję za pobraniem. 

NR KONTA:

17 1140 2004 0000 3402 7754 4700

Jeśli klient zamówi kilka produktów z 2 magazynów, wówczas po dokonaniu przelewu otrzyma 2 przesyłki. Jedną z jednego magazynu, a drugą z innego magazynu. Także proszę się nie martwić :-) Towar dotrze do Państwa :-)

Towar moga Państwo zwrócić do 14 dni (dotyczy zakupu przez konsumenta- nie dotyczy to osoby/firmy kupującej produkt na fakturę VAT). W tym celu prosimy załączyć oryginał faktury lub paragonu oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży- dostępne w regulaminie. Ważne, aby zwracana rzecz była nieużywana i najlepiej w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu.