• O nas

Jesteśmy internetową hurtownią odzieży roboczej, reklamowej i art. BHP. Nasze początki sięgają roku 1991 a od roku 2007 istniejemy jako firma Optimum.

Nasza firma jest firmą rodzinną z ponad 20-letnim doświadczeniem w handlu.

Nasz sklep www.optimumbhp.pl działa poprzez realizację zamówień internetowych. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego.Współpracujemy z największymi hurtowniami oraz dystrybutorami artykułów bhp w kraju. Większość produktów w sklepie posiadamy do sprowadzenia pod zamówienie klienta, dlatego po złożeniu zamówienia, prosimy wstrzymać się z przelewem do momentu otrzymania potwierdzenia ceny oraz dostępności zamówionych produktów.

Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie  były na bieżąco aktualizowane pod względem dostępności i cen.

Współpracujemy z kilkoma magazynami zewnętrznymi, z których towar wychodzi bezpośrednio do Państwa-dotyczy to ok 90% produktów. Pozwala to zaoszczędzić koszta oraz czas. Tym sposobem, zamówienia realizujemy znacznie szybciej.

Z racji, iż sami nie prowadzimy magazynu a korzystamy z magazynów zewnętrznych, może zdarzyć się tak, iż zamówiony towar zostanie wyprzedany przed dokonaniem aktualizacji stanów magazynowych z naszym oprogramowaniem. W takim przypadku niezwłocznie kontaktujemy się z klientem. Takie sytuacje, na szczęście zdarzają się bardzo rzadko. 

Stany dostępności prosimy potraktować poglądowo.

 

 

Wysyłka i płatność:

Towar w wiekszości przypadków jest wysyłany bezpośrednio z magazynu zewnętrznego hurtowni lub dystrybutora.  Dzięki temu wysyłka realizowana jest bardzo szybko, bez zbędnej zwłoki. W zależności od dostępności i wybranej formy płatności trwa to od 24h do 15 dni roboczych. Średni czas realizacji zamówień wynosi 1-5 dni roboczych.

 

Każdy z magazynów do wysyłki dolicza koszt transportu. Przy zamówieniu produktów z 2 różnych lokalizacji, koszt transportu może być liczony podwójnie. W takim przypadku polecamy wybrać opcję płatności przelewem, co znacznie zmniejsza koszty związane z doręczeniem przesyłki.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, Klient ma dostęp do ponad 30.000 produktów w bardzo niskich cenach.

Każdy z magazynów zewnętrzynych umożliwia również różne formy płatności. Wszystkie produkty można zakupić  z opcją Przelew- płatność z góry. Jest to forma płatności przez nas rekomendowana, gdyż skraca czas realizacji zamówienia. Po wyborze tej opcji, prosimy o wstrzymanie się z dokonaniem przelewu do momentu potwierdzenia dostepności zamawianego produktu. Inna możliwa forma płatności to gotówka przy odbiorze. Możliwość tej formy płatności widoczna jest przy zakupie produktów, których magazyn zewnętrzny, z którego towar jest wysyłany zezwala na taką formę płatności.

 

NR KONTA:

59 1050 1399 1000 0023 2055 4369

Jeśli klient zamówi kilka produktów z 2 magazynów, wówczas po dokonaniu przelewu otrzyma 2 przesyłki. Jedną z jednego magazynu, a drugą z innego magazynu. Także proszę się nie martwić :-) Towar dotrze do Państwa :-)

Towar moga Państwo zwrócić do 14 dni (dotyczy zakupu przez konsumenta- nie dotyczy to osoby/firmy kupującej produkt na fakturę VAT). W tym celu prosimy załączyć oryginał faktury lub paragonu oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży- dostępne w regulaminie. Ważne, aby zwracana rzecz była nieużywana i najlepiej w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu.