• Hafty i nadruki

  image     

 

 

HAFT KOMPUTEROWY     

 

Haft komputerowy jest najbardziej ekskluzywną i trwałą metodą znakowania. Właśnie ten rodzaj znakowania odzieży rekomendujemy naszym klientom, ze względu na najwyższą jakość wykonania oraz trwałość. Staramy się zapewnić klientom bardzo atrakcyjne ceny na ten rodzaj usługi. Im więcej odzieży masz do wyhaftowania, tym niższą cenę możemy zaproponować.   

Tą metodą możemy wykonać zarówno małe jednokolorowe hafty na koszulkach, czapkach, kołnierzykach oraz bardzo duże skomplikowane i wielokolorowe hafty np. na plecach polaru.   

 

image

 

 

Wykonujemy haft na różnych elementach garderoby, takich, jak: czapki, koszule, polary, bluzy, koszulki polo i t-shirty, jak również na ręcznikach czy torbach.

 

Aby poznać dokładną cenę haftu, prosimy o przesłanie mailem zapytania o wycenę wraz z plikiem loga w krzywych na adres mailowy: biuro@optimumbhp.pl    

 

Do wykonania haftu niezbędny jest program sterujący dla maszyny hafciarskiej. Jednorazowy koszt wykonania programu to od 20,00 do 50,00 zł netto w zależności od stopnia skomplikowania projektu.   

Przy zamówieniu powyżej 50 sztuk przygotowanie projektu GRATIS. Koszt ten jest jednorazowy! Przy kolejnych nadrukach nie płacisz nic. Możesz wyhaftować nawet 1 sztukę bez dodatkowych kosztów.         

 

 

NADRUK FLEX I FLOCK  

 

 

    image     

 

 Haftu komputerowego nie polecamy jednak na każdej odzieży. Na kamizelkach odblaskowych, kurtkach zimowych,kurtkach typu softshell itp zdecydowanie lepiej sprawdzi się metoda oblogowania typu flock lub flex. 

Jeśli posiadasz niewielkie ilości do oblogowania (przy tysiącach sztuk polecamy inne metody :-) ) to nadruk flex jest idealnym rozwiązaniem. Tą techniką można wykonywać nadruki nawet od 1 sztuki! 

Napisy, logo, nieskomplikowane grafiki nadają się świetnie do tej metody nadruku.  

 

Termotransfer to metoda nadruku, która polega na wgrzaniu w tkaninę specjalnej folii flex lub flock z uprzednio przygotowanym projektem wyciętym na ploterze tnącym. Właściwa jakość folii oraz duży nacisk w połączeniu z wysoką temperaturą (ok.170 stopni Celsiusza w przypadku nadruku na bawełnie) i odpowiednio długi czas wgrzewania (kilkanaście sekund) gwarantują bardzo wysoką odporność na pranie.

Folia Flex to miękki w dotyku materiał z PCV lub bardzo cienkiego poliuretanu. Posiada matową powierzchnię. Nadruki flex różnią się od flockowych przede wszystkim wyglądem – są bowiem delikatne w dotyku i płaskie (bez „meszku”). Wizualnie przypominają aplikacje wykonane farbą plastizolową (SITODRUK). Flock z kolei, to grubsza folia, która ma strukturę przypominającą miły w dotyku „meszek”.

Istnieją różni producenci i różne rodzaje folii przeznaczone do takiej formy oblogowania odzieży. Oprócz kolorów, jedną z kluczowych dla końcowego efektu różnic jest grubość użytej folii. Naszym klientom wykonujemy nadruki na sprawdzonych, wytrzymałych foliach.   

 

Termotransferem wykonuje się nadruki na bluzach, odzieży roboczej, odzieży sportowej i generalnie na większości tkanin, zarówno naturalnych jak i syntetycznych, dzięki różnym rodzajom stosowania folii.        

 

 

Haft oraz nadruki wykonujemy zarówno na odzieży roboczej, codziennej oraz na odzieży reklamowej. Współpracujemy z agencjami reklamowymi oraz organizatorami imprez masowych. Wykonujemy hafty na odzieży biznesowej, koszulach firmowych dla korporacji, pracowników restauracji, klubów sportowych, dużych zakładów pracy oraz mniejszych firm. 

 

Aby poznać dokładną cenę loga, prosimy o przesłanie mailem zapytania o wycenę wraz z plikiem loga w krzywych na adres mailowy: biuro@optimumbhp.pl  

 

Zapraszamy również do poznania naszej oferty na odzież roboczą oraz reklamową. Współpracujemy z czołowymi producentami odzieży roboczej oraz reklamowej. Zapraszamy do współpracy zakłady produkcyjne oraz agencje reklamowe. Posiadamy w swojej ofercie takie marki odzieży reklamowej jak PROMO STARS, GILDAN, FRUIT OF THE LOOM, STEDMAN, B&C, JAMES HARVEST, PRINTER i wiele innych.

 

 

image

 

Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły