• SERWIS

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE

 Wynajem, pranie oraz serwis odzieży roboczej, ochronnej

oraz odzieży HACCP

 

Zastanawiają się Państwo co dokładnie obejmuje ta usługa? Poniżej przedstawiamy jej zakres:

 
 •  Dostarczamy Państwu odzież roboczą, ochronną lub odzież spełniającą standardy HACCP, zgodnie z Państwa potrzebami. Pracownik ma zazwyczaj 2-5 kompletów odzieży, w zależności od wymagań klienta. 
 • Będziemy systematyczne dokonywać odzieży, zgodnie z ustaloną  wcześniej częstotliwością, tak aby pracownicy mieli stały dostęp do czystej odzieży.
 • Nie muszą się Państwo martwić o odbiór i dostawę odzieży. To jest na naszej głowie.
 • Aby usprawnić proces odbioru i dostawy odzieży, dostaną Państwo szafki skrytkowe ( imienne dla każdego pracownika) oraz wrzutowe ( na brudną odzież).   
 • Podczas prania uszkodzone ubrania robocze zostaną naprawione bądź też wymienione na nowe.
 • Elektroniczną personalizację Każdą sztukę odzieży oznaczymy specjalnym indywidualnym kodem i przypiszemy ją do pracownika. Elektroniczna personalizacja odzieży usprawni proces odbioru i dostawy odzieży ( zawsze tyle samo sztuk odzieży Państwo wydają i tyle samo jej otrzymują) oraz zapobiegnie wyprowadzaniu odzieży poza poza zakład pracy.
 • W celu monitoringu oferowanej usługi, dostaną Państwo informatyczny system kontroli obiegu odzieży oraz ewidencji, który zapewni Państwu stały dostęp do kontroli całego procesu, kontroli czy wszystkie komplety odzieży są w stałym obiegu itp. 
   
   
   
   
  image

   

  Jak wygląda obieg odzieży roboczej w praktyce?

   

   

 

1. Pracownik samodzielnie pobiera odzież, która została oznaczona specjalnym kodem i została mu przypisana, ze swojej półki pracowniczej.

 

2. Pracuje  w ubraniu określony okres czasu a następnie wyrzuca odzież do szafki na odzież do prania do szafki wrzutowej. Kolejny czysty zestaw odzieży pobiera ze swojej szafki pracowniczej.

 

3. W ustalonym dniu, pracownik pralni przyjeżdża i odbiera odzież brudną do prania (opróżnia szafkę wrzutową) oraz jednocześnie uzupełnia półki pracowników w ubrania czyste i naprawione.

 

4. Odzież brudna, która została dostarczona do pralni, jest poddawana procesowi skanowania oraz sortowana zgodnie z specyfikacją prania. Dodatkowo jest ona kontrolowana pod względem zawartości kieszeni a następnie prana.

 

5. Po wypraniu, każda sztuka odzieży jest ponownie skanowana do systemu a sztuki odzieży, które wymagają naprawy są skanowane i wprowadzane do systemu jako odzież podlegająca naprawie.

 

6. Odzież uszkodzona, która została skierowana do naprawy, jest naprawiana specjalnymi łatami zgodnymi z kolorami odzieży, dzięki czemu ubrania wygląda bardzo estetycznie.

 

7. Następnie, czysta i naprawiona odzież jest sortowana, składana i przekazana do transportu zgodnie z ustalonym dniem w umowie.

 

8. Nasz kierowca  przyjeżdża do Państwa, uzupełnia szafki pracownicze zgodnie z oznakowaniem a następnie zabiera odzież do prania z szafki wrzutowej  i powtarzamy cały cykl.
 
 
TO TAKIE PROSTE!
image
 
 
image

 

 

 

 Po więcej informacji umów się na spotkanie:

tel: 690 919 099

e-mail: biuro@optimumbhp.pl