• Kategorie
 • ZESTAW ASEKURACYJNY ROLER4 Z SZELKAMI BEZPIECZEŃSTWA P 32PRO I URZĄDZENIEM SAMOHAMOWNYM WR 040 DOUBLE ZATRZAŚNI AZ055 PROTEKT

Symbol: ROLER4
Kategoria produktu Ochrona przed upadkiem
1016.30
1016.30
szt Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w dniach roboczych
- towar pod zamówienie
1-7
Cena przesyłki 19.99
Kurier 19.99
Kurier pobranie 25.99
Dostępność Przedsprzedaż
Waga 2 kg

ZESTAW ASEKURACYJNY ROLER 4 Z SZELKAMI BEZPIECZEŃSTWA P 32PRO I URZĄDZENIEM SAMOHAMOWNYM WR 040 Z ZATRZAŚNIKIEM AZ 055 PROTEKT 

Praca na wysokości wiąże się z narażeniem pracowników na wysokie ryzyko utraty zdrowia i życia. Zestaw asekuracyjny ROLER 4 to profesjonalny sprzęt zabezpieczający użytkownika przed upadkiem podczas pracy na wysokości. Zestaw składa się z szelek bezpieczeństwa i urządzeniem samohamownym z zatrzaśnikami. Solidne taśmy poliamidowe zszyte nićmi poliester zapewniają długą żywotność sprzętu. Wszystko zamknięte w przydatną torbę T4. Zestaw ROLER 4 PROTEKT posiada przedni i tylny punkt zaczepowy. Dodatkowym atutem zestawu ROLER 4 jest dopuszczenie go do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

Przepisy prawa polskiego i europejskiego z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy zobowiązują pracodawców zatrudniających osoby wykonujące prace na wysokościach do zapewnienia właściwych środków chroniących przed upadkiem. Sprzęt asekuracyjny PROTEKT znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. W ofercie znajdują się zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem - szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jaki również stałe systemy asekuracyjne. Cały sprzęt posiada europejski certyfikat CE. Różnorodne zestawy asekuracyjne i inne akcesoria z zakresu bezpieczeństwa pracy marki Protekt znajdą Państwo w naszej hurtowni z odzieżą BHP.

ZESTAW ASEKURACYJNY ROLER 4 PROTEKT SKŁADA SIĘ Z:

 • Szelki bezpieczeństwa P 32PRO z przednim i tylnym punktem zaczepowym, rozmiar M-XL lub XXL
 • Urządzenie samohamowne WR 040 DOUBLE z zatrzaśnikami AZ 055 (otwarcie 50mm)
 • Torba transportowa, wymiary 45 x 38 x 10 cm

Szelki P 32PRO PROTEKT

 • Taśmy wykonane z poliesteru 45 mm
 • stalowe ocynkowane klamry
 • szyte nićmi poliestrowymi

Urządzenie samohamowne  WR 040 DOUBLE z zatrzaśnikiem AZ 055 

 • Rozwijana taśma włókiennicza w obudowie o wzmocnionej konstrukcji z tworzywa sztucznego
 • wytrzymała taśma o zwiększone wytrzymałości
 • mechanizm w obudowie o wzmocnionej konstrukcji z tworzywa sztucznego
 • dodatkowo dolny zatrzaśnik z krętlikiem i indykatorem

 

 

Okres użytkowania szelek bezpieczeństwa wynosi 5 lat od daty pierwszego wydania szelek do użytkowania. Po upływie pierwszych pięciu lat użytkowania szelek musi zostać wykonany przegląd fabryczny. Przeglądu fabrycznego dokonuje producent szelek, osoba upoważniona przez producenta lub przedsiębiorstwo upoważnione przez producenta. Wówczas zostaje określony czas użytkowania do następnego przeglądu. Szelki  bezpieczeństwa biorące udział w powstrzymywaniu spadania muszą zostać natychmiast wycofane z użytkowania.

Amortyzator bezpieczeństwa z linką można użytkować przez 5 lat licząc od daty pierwszego wydania amortyzatora do użytkowania. Po 5 latach amortyzator z linką należy wycofać z użytkowania i poddać kasacji dokonuje tego osoba odpowiedzialna w zakładzie pracy za sprzęt ochronny. Wycofanie należy uwzględnić w Karcie użytkownika.

Amortyzator bezpieczeństwa z linką biorący udział w powstrzymywaniu spadania musi być natychmiast wycofany z użytkowania i poddany kasacji.

  

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena brutto