• Kategorie
  • TOP24 - SORBENT UNIWERSALNY, LW MATA(ROLKA) 0,80*60 m, 173 l (1), 1*WARSTWA, MICROSORB FIRST

Symbol: 146.310.201
464.08
464.08
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w dniach roboczych
- towar pod zamówienie
3-5
Cena przesyłki 19
Kurier 19
Kurier pobranie 25
Dostępność Przedsprzedaż
Waga 8.06 kg

TOP24 - SORBENT UNIWERSALNY, LW MATA(ROLKA) 0,80*60 m, 173 l (1), 1*WARSTWA, MICROSORB FIRST TO PRODUKT KTÓREGO CELEM JEST ZABEZPIECZENIE MIEJSCA PRACY LUB CIĄGU KOMUNIKACYJNEGO PRZED ROZLANYMI PŁYNAMI LUB CIECZAMI. DOSKONALE WCHŁANIA WODĘ, OLEJE, PŁYNY PRZEMYSŁOWE, PRODUKTY ROPOPOCHODNE I NIEAGRESYWNE CHEMIKALIA. SORBENT WCHŁANIA 20 RAZY WIĘCEJ PŁYNÓW NIŻ SAM WAŻY. MATA WYKONANA ZOSTAŁA JAKO SORBENT NIEGŁADZONY. IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ W MIEJSCACH CIASNYCH I TRUDNODOSTEPNYCH LUB NA BLATACH ROBOCZYCH. 

TOP24 to sorbent uniwersalny w postaci rolki, który pochłania wodę, oleje, płyny przemysłowe, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia w ilościach do 20 razy więcej niż sama waży. Przeznaczony do stosowana wewnątrz pomieszczeń do zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych, zatrzymywania wycieków spod maszyn, nieszczelnych pojemników i przewodów hydraulicznych oraz rozlewów zagrażających bezpieczeństwu na stanowiskach roboczych. Doskonale sprawdzi się w miejscach ciasnych i trudnodostępnych. Mata wykonana jest jako sorbent niegładzony (MeltBlown). Sorbent zapobiega zagrożeniom powodowanym przez wycieki olejów, rozpuszczalników na blatach roboczych i przy eksploatacji pojemników Maty na rolce posiadają perforację co pozwala na ekonomiczne zużycie produktu zgodnie z potrzebą.

Typ Microsorb First, rodzaj mata (rolka) Light Weight (niska gęstość) 1-warstwowa, kolor szary, wymiar 0,80*60 m, opakowanie 1 szt., absorpcja opakowania: wg metody EDANA - 173 l, wg metody ASTM - 259 l, waga 8,6 kg.* 

Produkt dostępny do 24 godzin przy dostępności magazynowej. 

Wszystkie zestawy o ponadgabarytowych wymiarach i wadze mogą zostać obciążone dodatkową opłatą za transport ( dotyczy to główie zestawów sorbentów ). Po szczegóły prosimy o kontakt mailowy lub o wstrzymanie się z płatnością w celu potwierdzenia kosztu transportu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena brutto
Podpis
Opinia