• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Portwest

Marka Portwest to wysoka jakość artykułów BHP. Firma ta proponuje kompleksową dostawę odzieży roboczej, obuwia roboczego, rękawic, okularów raz pozostałych art. BHP.

Portwest niewątpliwie specjalizuje się w odzieży specjalistycznej. Zaliczamy do niej odzież multichronną, ostrzegawczą, niepalną, antystatyczną.
Odzież robocza Portwest  jest stosowana na platformach wiertniczych, co jest najlepszym dowodem jakości i bezpieczeństwa tej odzieży. 
Odpowiednio dobrane tkaniny, które są certyfikowane zapewniają bezpieczeństwo a to Portwest stawia jako priorytet.

Portwest proponuje ubrania odblaskowe ostrzegawcze z pasami odblaskowymi o doskonałej widoczności. Do tego firma stawia na dobrych projektantów, którzy dobierają dobrej jakości materiały oraz projektują wygodne i trwale ubrania robocze.

Portwest zmienia oblicze odzieży odblaskowej ostrzegawczej. Odzież dla drogowców czy budowlańców nie jest już nudna! Porwtest wprowadził nową jakość pasów odblaskowych. Seria odzieży VISION to hit! Polecamy Softshell T402, wersję kurtki ocieplanej, koszulki polo i t-shirty.

Porwtest również proponuje niezwykle szeroką ofertę kamizelek ostrzegawczych. Super jakość, design i dobra cena to flagowe cechy produktów marki Portwest.

Obuwie robocze Portwest to wysoka jakość w dobrej cenie. Portwest nie stawia na jak najtańsze produkty, gdzie jakość wykonania i trwałość nie są priorytetem. W przypadku marki Portwest, nawet niedrogie produkty jak półbuty robocze, odzież robocza czy rękawice, są bardzo dobrej lub doskonałej jakości. Portwest stawia na trwałość swoim produktów. Mimo podobieństwa niektórych modeli do tańszych odpowiedników, wybierając markę Portwest możemy być pewni jakości.


Rękawice Portwest z pewnością nie mogą konkurować ceną z rękawicami Urgent, Art. Mas, REIS itp. Stawiając sprawę jasno: rękawice te nie są najtańszymi rękawicami dostępnymi na rynku. Natomiast ich jakość w porównaniu do tańszych produktów... no cóż... tu Portwest jest niezwykle konkurencyjny, podobnie jak np. Delta Plus. Jeśli ważna jest dla Państwa jakość i wytrzymałość Portwest Państwa nie zawiedzie.

Zapraszamy do naszego sklepu  klientów z Katowic, Gliwic, Sosnowca, Bielska-Białej i całej Polski. Jesteśmy dystrybutorem m.in marki Portwest i dokładamy starań aby zamówienia na produkt tej firmy były sprawnie realizowane.
sklep bhp katowice, sklep bhp warszawa, buty robocze portwest